حاجی بابایی:

افزایش ۲۰ درصدی حقوق در هاله ای از ابهام است

افزایش ۲۰ درصدی حقوق در هاله ای از ابهام است شمال صنعت: نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: افزایش ۲۰ درصدی حقوق در هاله ای از ابهام است و معین نمی باشد كه ۲۰ درصد یعنی چه؟ یعنی كسی كه ۲۰ میلیون حقوق بگیرد ۲۰ درصد به او اضافه میگردد و كسی كه یك میلیون تومان می گیرد هم ۲۰ درصد؟به گزارش شمال صنعت به نقل از ایسنا، حمیدرضا حاجی بابایی ظهر امروز (یكشنبه) در تذكر شفاهی در صحن علنی مجلس با بیان این كه سرگردانی و مشكلات اساسی برای ایثارگران و خانواده هایشان در كشور به وجود آمده، اظهار نمود: متاسفانه كار این افراد را به دستگاه هایی داده اند كه هیچ اطلاعی از آنها ندارند و هیچ هماهنگی برای رفع مشكلات آنها نمی كنند.

نماینده مردم همدان در مجلس با بیان این كه نظام رتبه بندی معلمان برخلاف برنامه ششم توسعه انجام شده و دوهزار میلیارد تومانی كه برای آن پیش بینی شده در سال دوم برنامه باید اجرا شود، اظهار نمود: ماده ۲۹ و ۳۰ درباره متناسب سازی و همسان سازی حقوق در بودجه رعایت نشده و افزایش ۲۰ درصدی حقوق در هاله ای از ابهام است و معین نمی باشد كه ۲۰ درصد یعنی چه؟ آیا به این معناست كه كسی كه ۲۰ میلیون حقوق بگیرد هم ۲۰ درصد به او اضافه میگردد و كسی كه یك میلیون تومان می گیرد هم ۲۰ درصد؟ این كار، توپ را در زمین مجلس شورای اسلامی انداختن است.

حاجی بابایی اظهار نمود: خصوصی سازی در آموزش و پرورش در بودجه ۱۳۹۸، سیاه ترین نگاه به آموزش و پرورش است و عدم شفافیت در بودجه نفت برخلاف ادعای آقای رییس جمهور در خصوص شفافیت بودجه است و بودجه شفافیتی در نظام پرداخت پرداخت های شركت نفت ندارد.

وی افزود: با عنایت به برنامه ششم در لایحه بودجه به متناسب سازی حقوق كارگران توجهی نشده و عدم توجه به افراد كم درآمد جامعه باز در این مساله دیده میگردد پس با توجه به مصوبات برنامه ششم توسعه باید بودجه سال ۹۸ اجراكننده یك پنجم برنامه ششم باشد كه متاسفانه بودجه سال ۱۳۹۸ كمترین شباهت را به برنامه ششم توسعه دارا است.
1397/10/16
14:27:13
5.0 / 5
4639
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور