مدیركل غله و خدمات بازرگانی خوزستان خبرداد

حمل بیش از ۶۰۰۰ تن گندم با قطار به استانهای کشور

حمل بیش از ۶۰۰۰ تن گندم با قطار به استانهای کشور شمال صنعت: خوزستان مدیرکل غله و خدمات تجاری خوزستان از حمل بیش از 6 هزار تن گندم از سیلوی تاریخی آذرپیکان اهواز بوسیله قطار به دیگر استانهای کشور آگاهی داد.امید جهان نژادیان در گفت و گو با ایسنا، اظهار داشت: باتوجه به راه اندازی مجدد سیلوی تاریخی آذرپیکان اهواز و بازگشت آن به دولت، تا حالا بیش از ۶ هزار تن گندم بصورت ریلی به دیگر استانهای کشور حمل شده است.

وی اضافه کرد: این سیلو امکان حمل بصورت ریلی و با قطار را دارد و ظرفیت بسیار خوبی است تا محموله های گندم به کمک قطار به استان هایی که امکان بارانداز ریلی را دارند حمل شود.

مدیرکل غله و خدمات تجاری خوزستان اظهار داشت: روزانه بیش از یک هزار تن گندم بوسیله قطار از سیلوی تاریخی آذرپیکان اهواز به استانهای موردنظر حمل می شود.

جهان نژادیان با اشاره به ادامه داشتن عملیات خرید تضمینی گندم در خوزستان اظهار داشت: همچنان در شهرستان های شمال شرق خوزستان روزانه بیش از یک هزار تن گندم بصورت تضمینی از کشاورزان خریداری می شود.

وی افزود: تا کنون بیش از یک میلیون و ۷۰۷ هزار تن گندم بصورت تضمینی از کشاورزان خریداری و بیش از ۱۶ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان به حساب آنها واریز شده است.

منبع:

1402/03/16
09:24:10
5.0 / 5
199
تگهای خبر: بازرگانی , تاریخ , خدمات , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور