توقیف هشت فروند شناور بدون مجوز و  فعال در زمینه صید ترال بدون مجوز و صید بدون مجوز

توقیف هشت فروند شناور بدون مجوز و  فعال در زمینه صید ترال بدون مجوز و صید بدون مجوز به گزارش شمال صنعت هرمزگان جانشین فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات  هرمزگان با اعلان اینکه حفظ و بازسازی ذخایر آبزیان از اولویت های مهم و دستور کارهای ابلاغی شیلات به این یگان است، اظهار داشت: برخورد قاطع و جدی با متخلفین حوزه صید و صیادی خصوصاً صید ترال بدون مجوز در دستور کار سراسر ادارات شیلات شهرستان های هرمزگان است.سروان مهرداد رامش جان بامداد امروز (۱۲ شهریورماه) با اعلان اینکه بی گمان ذخایر آبزیان در دریا انفال است و همه ما در حفظ و نگهداری آن برای نسل آینده مسئول هستیم از جامعه صیادی، مردم و مسئولین خواست تا با جدیت به یاری شیلات هرمزگان و یگان حفاظت منابع شیلات هرمزگان برای برخود قاطع با پدیده شوم، مخرب و روبه افزایش صید بدون مجوز بیایند.

وی با اشاره به این که پیرو سیاست های سازمان شیلات ایران، تاکیدات مدیرکل شیلات استان و همین طور خواسته جامعه صیادی استان هرمزگان به دنبال تشدید و افزایش بیش از پیش برخورد با صید بدون مجوز هستیم، اظهار داشت: هیچ نوع ملاطفت و مماشعاتی با خاطیان و متخلفین حوزه صید و صیادی خصوصاً صید مخرب ترال بدون مجوز نباید وجود داشته باشد.

رامش جان ضمن تشکر از همراهی دریابانی و دستگاه قضا در برخورد و انجام طرح های پاکسازی و مقابله با صید بدون مجوز شیلات استان، اشاره کرد: صید بدون مجوز نه فقط به جامعه صیادی و معیشت صیادان لطمه میزنند بلکه نسل آبزیان را منقرض و آرامش روانی جامعه را نیز برهم می زنند.

جانشین فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان در ادامه از انجام گشت مشترک یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان و پایگاهای تابع حفاظت منابع آبزی شیلات استان پیرو تاکیدات مدیرکل شیلات هرمزگان در خصوص ارتقای برخودها با صید و صیادی بدون مجوز آگاهی داد.

سروان مهرداد رامش جان اشاره کرد: طی عملیات پاکسازی از شناورهای بی هویت، بدون مجوز و همین طور فعال در صید ترال بدون مجوز در شهرستان جاسک به مدت سه روز هشت فروند شناور بدون مجوز، ۳۰ طاقه تور منوفلامنت و مقداری ادوات صید بدون مجوز کشف و ظبط شد.

وی اشاره کرد: همکاری و پشتیبانی از یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات تاثیر به سزایی در کاهش تخلف های صیادی دارد و پشتیبانی جامعه صیادی نیز عامل مهمی در ارتقاء کارهای این یگان برای برخورد با متخلفان صیادی هرمزگان است.

رامش جان اضافه کرد: تمامی کشفیات، توقیفات و متهمان دستگیر شده بعد از دلالت به پایگاه حفاظت منابع شیلات آبزیان شهرستان، صورت جلسه و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی می گردند و این طرح با هماهنگی های انجام شده بدون شک ادامه خواهد داشت.

جانشین فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان با اعلان اینکه تلفن ۰۷۶۳۳۳۱۴۳۴۰ ستاد یگان حفاظت از منابع آبزیان شیلات هرمزگان آماده دریافت هر گونه اطلاعاتی در امتداد صید و صیادی و مقابله با متخلفان بدون مجوز بصورت شبانه روزی است تصریح کرد پایگاه های حفاظت منابع آبزیان شیلات در شهرستانهای استان نیز آماده دریافت گزارشات در امتداد مقابله با صید بدون مجوز هستند.

منبع:

1400/06/12
14:03:46
5.0 / 5
4983
تگهای خبر: دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور