وزیر صمت در جلسه قرارگاه رونق تولید:

اجازه نمی دهیم صادرات گرفتار مشكلات شود

اجازه نمی دهیم صادرات گرفتار مشكلات شود به گزارش شمال صنعت وزیر صمت با تاكید بر رصد روزانه برنامه های صادراتی اظهار داشت: اجازه نمی دهیم صادركنندگان با مشكل مواجه شوند و در این راستا سازمان توسعه تجارت موظف است مشكلات را حل و فصل كند.به گزارش شمال صنعت به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، رضا رحمانی در جلسه قرار گاه رونق تولید تصریح كرد: مشكلات اقتصادی كشور فقط به تحریم ها مربوط نیست، به ساختار اقتصادی كشور باز می گردد.
وی با اشاره به اینكه باید از فرصت به وجود آمده بر اثر تحریم ها استفاده بهینه شود، خاطرنشان كرد: باید صادرات به كشورهای هدف صادراتی به خصوص ۱۵ كشور همسایه جدی گرفته شود.
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه افزود: سازمان توسعه تجارت، باید هر روز مسائل صادراتی را رصد كند و اجازه ندهد كه صادركنندگان مشكلی داشته باشند.
رحمانی در بخش دیگری از این جلسه در مورد تنظیم بازار شب عید و تأمین مایحتاج مردم در روزهای پایانی سال اضافه كرد: سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولید كنندگان و همینطور معاونت بازرگانی داخلی وزارتخانه باید برای تنظیم بازار ایام عید نوروز و ماه مبارك رمضان برنامه ریزی دقیقی داشته باشند.
وی افزود: باید به كنترل بازار توجه بیشتری شود و اجازه كمبود كالا و مایحتاج مردم داده نشود.
وزیر صنعت، معدن و تجارت همینطور در ادامه سخنان خود در مورد برنامه های ساخت داخل، بیان نمود: ساخت داخل تا آخر سال به رقم ۱.۵ میلیارد دلار می رسد و اعضای قرارگاه رونق تولید هم در این عرصه كمك كنند و برنامه ها را به صورت جدی پیگیری كنند.

1398/11/07
13:30:29
5.0 / 5
4247
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور