اثاث كشی بزرگترین بانك آمریكایی از لندن

اثاث كشی بزرگترین بانك آمریكایی از لندن به گزارش شمال صنعت بانك ˮ جی پی مورگانˮ از انتقال مقر اروپایی خود به پاریس اطلاع داد.


به گزارش شمال صنعت به نقل از رویترز، بانك "جی پی مورگان" آمریكا در اطلاعیه ای اعلام نمود مقر فعالیتهای اروپایی خویش را از لندن به پاریس منتقل خواهد و در نتیجه این جابجایی هم ۴۵۰ نفر از كاركنان این بانك راهی فرانسه خواهند شد.
هم اكنون بانك جی پی مورگان در شعبه پاریس خود ۲۶۰ كارمند دارد. لندن هم اكنون اصلی ترین مقر فعالیت بانك جی پی مورگان در اروپا به حساب می آید و شعبات این بانك در انگلیس مجموعا ۱۰ هزار پرسنل دارند با این وجود طبق گفته كریل كوربین، مدیر بانك جی پی مورگان در فرانسه مقرر است با عنایت به فرا رسیدن موعد خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، فعالیتهای اروپایی بزرگ ترین بانك امریكایی در فرانسه متمركز شود.
به قول كوربین، پاریس به مقر فعالیتهای یورویی این بانك تبدیل خواهد شد اما جی پی مورگان، حضور پررنگ خود در انگلیس را بعنوان اصلی ترین پایگاه اروپایی خود ادامه خواهد داد.
با عنایت به پیروزی قاطع محافظه كاران در انتخابات ماه دسامبر و موافقت مجلس انگلیس با لایحه پیشنهادی دولت بر سر برگزیت، انتظار می رود سرانجام بعد از سه سال كشمكش، انگلیس در روز سی و یكم ژانویه به صورت رسمی از اتحادیه اروپا بیرون برود هر چند كه احیانا یك دوره یك ساله بعنوان دوره گذار بین دو طرف در نظر گرفته خواهد شد.
از جانب دیگر طبق اعلام موسسه گروه مشاورین "باویل"، خروج انگلیس از اتحادیه اروپا سبب شده است تا هزاران بانك، صندوق دارایی، شركت های بیمه ای و شركت های سرمایه گذاری درخواست ادامه فعالیت خود در انگلیس را به دولت عرضه كنند.
خیلی از شركت های خارجی در حال انتقال مقر اصلی خود از انگلیس به دیگر كشورهای عضو اتحادیه اروپا هستند و طبق اعلام اندیشكده "نیو فایننشیال تینك" حدود ۳۰۰ شركت بزرگ بین المللی، مقرهای اصلی خویش را به دیگر كشورهای اروپایی انتقال داده اند. آلمان، فرانسه، لوكزامبورگ و هلند در صدر مقاصد این شركت ها قرار دارند.1398/10/30
16:15:11
5.0 / 5
4723
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور