سوالات فعال سازی رمز دوم بانكی را از كه بپرسیم؟

سوالات فعال سازی رمز دوم بانكی را از كه بپرسیم؟ به گزارش شمال صنعت بانك مركزی از طریق اندازی مركز تماس كاشف برای پاسخگویی به ابهامات فعال سازی رمز دوم پویا اطلاع داد.


به گزارش شمال صنعت به نقل از ایسنا، مشتریان بانكی در صورت وجود هر گونه سوال یا ابهام در مورد فعال سازی یا استفاده از رمزهای پویای كارت های بانكی با شماره تلفن های مركز ارتباط با مشتریان بانك خود تماس بگیرند.
در این حوزه مركز تماس كاشف با شماره ۹۱۰۰۹۹۶۰ به صورت شبانه روزی آماده دریافت پیشنهادات یا انتقادات در مورد نحوه خدمت رسانی بانك ها و موسسات اعتباری است.
طبق این اطلاعیه، تماس با این مركز در تمامی استان ها به جز ایلام و كهگیلویه و بویراحمد بدون احتیاج به پیش شماره امكان پذیر است و هموطنان ساكن در این استان ها برای تماس با این مركز باید ۰۲۱۹۱۰۰۹۹۶۰ را شماره گیری كنند.
لازم به ذكر است امكان دریافت رمز دوم پویا از راه پیامك از روز گذشته (۱۷ دی ماه) شروع شده و تمامی بانك ها و موسسات اعتباری به تدریج تا آخر دی ماه این خدمات را عرضه می كنند.
گفتنی است؛ مشتریان برای عرضه تاییدیه شماره تلفن همراه از راه ارتباط با مركز تماس بانك خود یا شعبه یا وب سایت بانك خود باید اقدام نمایند.1398/10/18
14:34:10
5.0 / 5
4194
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور