بختیار: باید به تمام بخش های كشاورزی و دامپروری دقت كنیم

بختیار: باید به تمام بخش های كشاورزی و دامپروری دقت كنیم به گزارش شمال صنعت نماینده مردم گلپایكان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بودجه های خریدهای تضمینی از سال ۹۶ تاكنون، سبب شد كه امروز در بخش گندم، جو و سایر محصولات استراتژیك به تولید پایدار برسیم.


به گزارش شمال صنعت به نقل از ایسنا، علی بختیار امروز (پنجشنبه) در حاشیه بازدید از مزارع شهرستان گلپایگان كه با حضور معاون وزیر جهاد كشاورزی انجام شد، در جمع خبرنگاران اظهار نمود: باید به تمام بخش های كشاورزی و دامپروری همچون بخش های علمی، تحقیقاتی، پژوهشی، ایجاد رشته های كشاورزی و دامپروری در دانشگاه ها و… دقت كنیم.
وی افزود: یكی از اهداف سفر معاون وزیر جهاد كشاورزی به شهرستان گلپایگان این بود كه بتوانیم با عنایت به اینكه كارخانه فرآوری گیاه استِویا بزودی در شهرستان راه اندازی می شود، درباره كشت این گیاه به صورت گلخانه ای برنامه ریزی كنیم؛ همینطور با عنایت به منابع خوبی كه در این زمینه تخصیص داده شده است در سطح مناسبی مبادرت به كشت گیاه استویا نماییم.
نماینده مردم گلپایكان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مجلس دهم حمایت های خوبی را در كشاورزی و خریدهای تضمینی انجام داد. بودجه هایی كه برای خرید تضمینی از سال ۹۶ تابحال در نظر گرفته شد، سبب شد كه امروز در بخش گندم، جو و سایر محصولات استراتژیك به تولید پایدار برسیم و این حمایت ها توسط مجلس ادامه خواهد داشت، چون كه یك الگوی مناسب و پایدار برای آن در بودجه پایه ریزی شده است.1398/03/30
21:19:19
5.0 / 5
4618
تگهای خبر: تولید , خرید , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور