در دیدار وزیر صنعت با رییس اتاق بازرگانی ایران و روسیه مطرح شد

آغاز همكاریهای جدید صنعتی و معدنی ایران و روسیه

آغاز همكاریهای جدید صنعتی و معدنی ایران و روسیه به گزارش شمال صنعت وزیر صنعت، معدن وتجارت اظهار داشت: توسعه صادرات به كشورهای همسایه اولویت سال ۹۸ است و ایران آمادگی دارد همكاریهای جدید اقتصادی و تجاری در رشته های مختلف صنعتی و معدنی را با روسیه آغاز كند.به گزارش شمال صنعت به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، رضا رحمانی در نشست با رئیس اتاق بازرگانی مشترك ایران و روسیه كه با حضور فعالان اقتصادی برای
بررسی راهكارهای صادرات به روسیه برگزار شد، با بیان این مطلب، اضافه كرد: در رشته های معدنی و همینطور سایر صنایع آمادگی داریم تا با معرفی توانمندی ها و پتانسیل های طرفین، همكاریهای متقابل داشته باشیم.
وی افزود: شركت های ایرانی آمادگی همكاری مشترك دارند و امكان، گسترش و تعمیق ارتباطات و مراودات تجاری وجود دارد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت همینطور بر همكاری مشترك دوكشور در حوزه صادرات، تصریح كرد و اظهار داشت: گسترش صادرات با كشورهای همسایه و پیدا كردن نقاط صادراتی جدید از اولویت های ما در حوزه تجارت است.
رییس اتاق مشترك ایران و روسیه هم در این دیدار با تاكید بر گسترش همكاریهای متقابل، خاطرنشان كرد: از برنامه های جدید همكاری میان دو كشور استقبال می نماییم.
وی همینطور تكمیل و نهایی شدن توافقات و تفاهم نامه های منعقد شده را مورد تاكید قرار داد و اظهار داشت: مطمئناً رفع مشكلات انتقال ارزی میان دو كشور به تسریع این پروژه ها كمك شایانی خواهد نمود.

1398/03/11
15:45:51
5.0 / 5
4690
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور