وزیر اقتصاد در حاشیه جلسه دولت

دولت ارقامی را با نرخ ترجیحی برای پرداخت تسهیلات بانكی به مناطق سیل زده در نظر گرفته است

دولت ارقامی را با نرخ ترجیحی برای پرداخت تسهیلات بانكی به مناطق سیل زده در نظر گرفته است شمال صنعت: وزیر اقتصاد با اشاره به اینكه دولت ارقامی را با نرخ ترجیحی برای پرداخت تسهیلات بانكی به مناطق سیل زده در نظر گرفته است، اظهار داشت: ما بقی این میزان هم توسط دولت از بودجه عمومی پرداخت می شود.


به گزارش شمال صنعت به نقل از ایسنا، فرهاد دژپسند در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش كه اقدامات وزارتخانه متبوعش برای تخصیص اعتبارات به مناطق سیل زده چه بوده است؟ اظهار نمود: تامین اعتبارات مورد نیاز را بوسیله تنخواه آغاز نموده ایم و از شروع سال به استان های سیل زده این پرداخت انجام شده و خوشبختانه وجوه به موقع به دست مسئولان استانها رسید.
وی اضافه كرد: بخش دوم كار تامین اعتبار در بخش گسترده تر است كه برای آن بخشنامه صادر شد كه آن هم با عنایت به شرایط هر استان به پرداخت اعتبارات می پردازیم.
دژپسند با اشاره به اینكه دولت ارقامی را با نرخ ترجیحی برای پرداخت تسهیلات بانكی به مناطق سیل زده در نظر گرفته است، اظهار داشت: ما بقی این میزان هم توسط دولت از بودجه عمومی پرداخت می شود و علاوه بر این مصوبه ای از دولت گرفتیم كه مودیان مالیاتی كه خسارت بیشتر از پنجاه درصد داشته اند، بدهی مالیاتی شان بخشوده شود.
ادامه دارد...


1398/01/21
14:32:41
5.0 / 5
4811
تگهای خبر: اقتصاد , تسهیلات , مالیات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور