وزیر صنعت، معدن و تجارت:

مصوبات ستاد تسهیل استان ها به منزله ستاد ملی و لازم الاجراست

مصوبات ستاد تسهیل استان ها به منزله ستاد ملی و لازم الاجراست شمال صنعت: وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان ها به منزله ستاد ملی و لازم الاجراست.به گزارش شمال صنعت به نقل از مهر، رضا رحمانی پس از ظهر شنبه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان تهران طی سخنانی اظهار داشت: راهكار حل مشكلات اساسی كشور شامل بیكاری توجه به بخش تولید است و عدم توسعه یافتگی برخی مناطق در كشور عدم توجه به تولید ملی است.
وزیر صمت افزود: امروز و در شرایط كنونی تنها راه برون رفت و مقابله با تحریم ها توجه جدی به مشكلات واحدهای تولیدی است.
وی اظهار داشت: تهران از حیث جمعیت ۱۷ درصد جمعیت كشور را در خود جای داده است و نیازمند توجه ویژه به مشكلات بخش تولید است، هر زمان كه تهران مشكل پیدا كند حاضرم برای رفع مشكل شخصاً جلسه بگذارم.
وی مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان را به منزله مصوبه ستاد ملی و برای همه دستگاه ها لازم الاجرا دانست و اظهار داشت: عمده مصوبات ستاد تسهیل در سطح ملی و استان تهران مربوط به بانك ها است و تنها راه مقابله تسهیل امور مردم است و در حوزه ثبت سفارش خودرو تفویض اختیار كردیم و نتیجه مطلوبی بدست آمد.
رحمانی افزود: اقتصاد مقاومتی راهبرد اقتصاد كشور است و حتماً پیگیر رفع مشكلات استان تهران خواهم بود.
وی درباب طرح آمایش صنعتی كشور باز اظهار داشت: طرح آمایش صنعتی كشور و استان تهران در حال تكمیل است و بزودی نهایی و ابلاغ خواهد گردید.

1397/12/13
13:48:11
5.0 / 5
4848
تگهای خبر: اقتصاد , بیكاری , تجارت , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور