همزمان با نمایشگاه توانمندی های صادراتی

حضور وزیر صنعت، معدن وتجارت در غرفه گروه سایپا

حضور وزیر صنعت، معدن وتجارت در غرفه گروه سایپا محمد شریعتمداری با حضور در دومین نمایشگاه توانمندی های صادراتی كشور از غرفه گروه خودروسازی سایپا بازدید كرد.به گزارش شمال صنعت به نقل از سایپا نیوز؛ در دومین نمایشگاه توانمندی های صادراتی كشور كه در شهر آفتاب برگزار شد، گروه خودروسازی سایپا با هدف افزایش مبادلات و صادرات محصولات صادراتی خود به نقاط مختلف جهان و انجام مذاكره بدون واسطه با تجار خارجی در این نمایشگاه به وسعت ۱۰۰۰ متر مربع شركت كرده و آخرین دستاوردهای صادراتی خود در حوزه تولید خودرو و قطعات را به معرض نمایش قرار داد.
در این نمایشگاه شركت های سایپا، زامیاد، سایپادیزل و پارس خودرو درحوزه تولید خودرو و شركت های مگاموتور، سازه گستر، سایپا آذین، قالب های بزرگ صنعتی، سایپا شیشه، فنر سازی زر، مالیبل سایپا، رینگ سایپا، رادیاتور ایران و سایپا یدك در حوزه تولید قطعات و عرضه خدمات خودرویی از گروه خودروسازی سایپا در بزرگترین غرفه نمایشگاه حضور داشته و توانمندی های صادراتی خویش را عرضه كرده اند.
بر اساس این گزارش در روز اول این نمایشگاه، محمد شریعتمداری، وزیر صنعت معدن و تجارت به همراه محمدحسین مقیمی استاندار تهران ضمن بازدید از غرفه گروه خودروسازی سایپا از توانمندی های صادراتی گروه آگاهی یافتند. شریعتمداری در این بازدید با حضور در داخل خودرو جدید ساینا اتوماتیك، از نزدیك با امكانات این خودرو جدید تولیدی گروه سایپا هم آشنا شد.
همچنین در ایام برگزاری این نمایشگاه جمعی از تجار كشورهای مختلف ضمن حضور در غرفه سایپا و بازدید از دستاوردهای صادراتی، با برگزاری جلساتی، خواهان همكاری های بیشتر با شركت های گروه سایپا در زمینه های تولید و تامین قطعات شده اند.
شایان ذكر است بازدیدكنندگان از غرفه سایپا خواهان بازدید از خطوط تولید خودروهای به نمایش قرار داده شده، بوده اند كه با هماهنگی های انجام شده، این تجار خارجی توانسته اند در مدت زمان برگزاری نمایشگاه از سایت های تولیدی گروه سایپا هم بازدیدی داشته باشند.
گفتنی است این نمایشگاه به مدت ۴ روز از ۹ تا ۱۲ آبان ماه و از ساعت ۹ تا ۱۷ برای بازدید عموم تولیدكنندگان و تاجران ایرانی و خارجی دایر بوده است و حدود ۶۰۰ تاجر خارجی از ۴۳ كشور جهان در این نمایشگاه حضور داشته اند.

1396/08/12
23:28:58
5.0 / 5
4665
تگهای خبر: تجارت , صادرات , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور