یكه زارع اعلام كرد:

تغییر در هیات مدیره خودروسازان ضروری می باشد

تغییر در هیات مدیره خودروسازان ضروری می باشد شمال صنعت: مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به اینكه بخش خصوصی باید در هیات مدیره خودروسازان صورت گیرد، اظهار داشت: استانداردهای ۸۵گانه قابل اجرا نیست.به گزارش شمال صنعت به نقل از مهر، هاشم یكه زارع در همایش صنعت خودرو اظهار داشت: برنامه ریزی انجام شده برای اجرای استانداردهای ۸۵ گانه خودرو از دی ۹۷به نحوی است كه مدیران شركت بنز می گویند كه تولیدات ما نمی تواند این استانداردها را پاس كند؛ اشكال در این است كه می خواهیم همه كارها را با جهش انجام دهیم در حالیكه برای این كار باید برنامه ریزی صورت گیرد.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو اضافه كرد: قیمت ۵۹۵ هزار دستگاه از تولیدات ما كمتر از ۱۰ هزار دلار بوده است، اظهار داشت: در مجموع، قیمت ۸۱ درصد تولید خودرو در ایران كمتر از ۱۵ هزار دلار است.
وی خاطرنشان كرد: ما با تولید قطب سوم خودروسازی در كشور مخالف نیستیم و اگر بتوانیم كمك هم خواهیم كرد ولی باید برای شكل گیری دو خودروساز بزرگ كشور سالها برنامه ریزی شده و یك شبه نمی توان قطب سوم را تولید كرد.
وی از تولید خودروهای برقی در ایران خودرو اطلاع داد و اظهار داشت: در این رابطه باید از حالت شعار خارج شویم، البته سهم خودروهای برقی در تولید خودرو جهان فقط ۳ درصد است.
ما خودروی برقی تولید كرده ایم ولی برای این تولیدات باید مشتری پیدا شود؛ البته برای تولید انبوه طی ۳ سال آینده برنامه ریزی شده ولی این تولید باید مورد حمایت قرار گیرد و دولت یارانه پرداخت كند.


1396/11/25
13:05:02
5.0 / 5
4565
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور