معاون وزیر كار در گزارش شمال صنعت:

ثبت 750 هزار شغل در سامانه رصد اشتغال

ثبت 750 هزار شغل در سامانه رصد اشتغال به گزارش شمال صنعت، معاون اشتغال وزیر کار با اشاره به ثبت 750 هزار شغل در سامانه ملی رصد اشتغال، اظهار داشت: نزدیک به 60 درصد تعهد ما برای ایجاد اشتغال محقق شده است.محمود کریمی بیرانوند در گفت و گو با ایسنا، درباره ی آخرین آمار ثبت شده در سامانه ملی رصد اشتغال کشور اظهار داشت: تا حالا نزدیک به ۷۵۰ هزار شغل ایجادی از جانب همه دستگاهها در سامانه رصد ملی اشتغال به ثبت رسیده و این آمار متعلق به اول سال ۱۴۰۱ تا کنون است.

وی اظهار داشت: در طرح جامع نظام پایش تمام طرح هایی که ثبت شده اند، مورد نظارت و پایش قرار می گیرند و ما گزارش نظارتی این طرح ها را در آخر سال ارائه می دهیم ولی معتقدم دسترسی به آمار یک میلیون شغل در سال ۱۴۰۱ محقق می گردد چونکه تعهد ما برای سال جاری یک میلیون و ۲۱۲ هزار شغل بوده است و نزدیک به ۶۰ درصد مسیر را طی کرده ایم.

معاون اشتغال وزیر کار اشاره کرد: این آمار در امتداد اجرای طرح زیست بوم ملی اشتغال است. از نیمه دوم ۱۴۰۰ تا آخر ۱۴۰۱ باید یک میلیون و ۸۵۰ هزار شغل ایجاد نماییم که باتوجه به شعار دولت، ۶۵۰ هزار شغل در نیمه دوم سال قبل صورت گرفت و یک میلیون و ۲۱۲ هزار شغل نیز تاپایان امسال محقق می شود.
بگفته کریمی بیرانوند، با توجه به این که نیمه دوم سال تزریق منابع و تسهیلات بیشتر می شود، ایجاد یک میلیون شغل قابل دسترس خواهد بود.
منبع:

1401/08/23
12:30:19
5.0 / 5
222
تگهای خبر: اشتغال , تسهیلات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور