معاون اجرایی رئیس جمهور:

منابع اعتباری خط ریلی بوشهر پرداخت می شود

منابع اعتباری خط ریلی بوشهر پرداخت می شود به گزارش شمال صنعت، بوشهر معاون اجرایی رئیس جمهور از تخصیص منابع اعتبارات مصوبات سفر استانی رئیس جمهور به بوشهر اطلاع داد و اظهار داشت: بیشتر از ۴۰ هزار میلیارد تومان منابع اعتباری برای خط ریلی بوشهر - شیراز پیشبینی شده و پرداخت می شود.


سید صولت مرتضوی شامگاه سه شنبه ۲۹ شهریور در نشست بررسی روند اجرایی مصوبات سفر استانی رئیس جمهور به بوشهر با اشاره به اینکه کارهای مهم و بزرگی در استان بوشهر اجرا شده است، اظهار نمود: بر مبنای بررسی آخرین وضعیت پیشرفت و تحقق مصوبات سفر استانی آیت الله رئیسی در بوشهر روند اجرا طرح ها مطلوب است که اجرا کامل این طرح ها چهره استان بوشهر را تغییر می دهد.
وی ضمن اشاره به این که اعتبارات منابع عمومی در سال ۱۴۰۰ بیشتر از ۱۲۰ درصد پرداخت شده است، خاطرنشان کرد: این اعتبارات امسال تابحال ۷۰ درصد آن تخصیص یافته و ۳۰ درصد دیگر در نیمه دوم سال جاری اختصاص داده می شود.
معاون اجرایی رئیس جمهور با تاکید بر پیگیری تخصیص اعتبارات از منابع تعیین شده در مصوبات اظهار داشت: مسؤلان اجرایی باید پیگیری لازم در تخصیص اعتبارات انجام دهند و باید از همه فرصت ها استفاده نمایند.
مرتضوی از عملیاتی شدن اعتبارات مصوبات سفر استانی رئیس جمهور از منابع عمومی خاطرنشان کرد: در بازدید از سد دالکی و محور مواصلاتی کنارتخته فارس و دالکی استان بوشهر منابع اعتباری آنها اصلاح گردید و در این خصوص ۱۸۸۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل این ۲ طرح تخصیص یافت.
وی از تأمین منابع اعتباری خط ریلی بوشهر به شیراز اطلاع داد و بیان نمود: در این خصوص بیشتر از ۴۰ هزار میلیارد تومان منابع اعتباری پیشبینی شده است که پرداخت می شود.
سرپرست نهاد رئیس جمهوری تأمین سرمایه گذاری در منطقه آزاد بوشهر را یاد شده قرار داد و خاطرنشان کرد: ضمن تأمین سرمایه گذاری در منطقه آزاد بوشهر، منابع اعتباری صنایع دریایی استان بوشهر بعنوان مصوبات سفر استانی رئیس جمهور تأمین می شود.
/منبع:

1401/06/30
09:48:17
5.0 / 5
190
تگهای خبر: سرمایه , سرمایه گذاری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور