مدیرعامل رجا اعلام كرد

رعایت كامل پروتكلهای بهداشتی در سفرهای ریلی

رعایت كامل پروتكلهای بهداشتی در سفرهای ریلی مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا در آستانه سال نو اشاره کرد: باید همه دستورالعمل های بهداشتی در سفرهای ریلی به صورت کامل رعایت شود.به گزارش شمال صنعت به نقل از ایسنا، محمد رجبی با اعلان اینکه تمام صنایع در کشور همچون صنعت حمل و نقل ریلی سال بسیار سختی را خصوصاً در زمینه اقتصادی پشت سرگذاشتند اظهار نمود: در جریان کامل مشکلات معیشتی کارکنان در مجموعه شرکت هستیم و تمام تلاش خودرا برای تامین منابع مالی لازم به کار می گیریم تا حقی از کسی ضایع نشود.

وی درباره هزینه ها و درآمد شرکت رجا اضافه کرد: حدود ۵۵۰ میلیارد تومان هزینه داریم در حالی که تا انتهای سال با نگاه خوشبینانه حدود ۲۵۰ میلیارد تومان درآمد خواهیم داشت این در حالیست که بانک عامل قول داده است طی همین روزها تسهیلات را پرداخت کند.

مدیرعامل رجا ضمن اشاره به افزایش سرسام آور هزینه ها و کسری بودجه ۳۰ تا ۴۰ درصدی شرکت امسال افزود: پیگیری و دریافت قسمتی از مطالبات گذشته رجا از شرکت ها، فروش تعدادی واگن فرسوده و دریافت تسهیلات از سازمان تامین اجتماعی و... برخی منابع مالی در سال ۹۹ بودند که با درایت و هوشمندی مدیران و کارکنان رجا، توانستیم تا حدودی هزینه ها را جبران نماییم.

رجبی کمبود لکوموتیو را یکی از موانع بزرگ جهت راه اندازی قطارهای جدید مسافری عنوان نمود و اظهار داشت: از ۱۵۰ لکوموتیو مسافری زیمنس در کشور حداکثر ۹۵ دستگاه از آن برای نوروز قابلیت استفاده دارد و مابقی نیز از لکوموتیوهای غیر مسافری تامین شدند که باید هم در بخش باری و هم در بخش مسافری مورد استفاده قرار بگیرند و اساسا پاسخ گوی نیاز کشور نخواهد بود.

وی با اعلان اینکه با همه مشکلات، از آینده شرکت غافل نبوده و حدود ۳۰۰ واگن فرسوده را به حال خود رها نکرده ایم، اضافه کرد: کارگاه بازسازی شرکت رجا فعال است و از محل تبصره ۱۸ حدود ۴۵ میلیارد تومان برای بازسازی واگن ها وام گرفته ایم و حدود ۸ واگن نیز بتازگی از واگن پارس تحویل گرفته ایم با این امید که بتوانیم سال ۱۴۰۰ را بدون ضعف و پرقدرت شروع نماییم.
1399/12/20
18:00:44
0.0 / 5
667
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور