مدیرعامل ایران خودرو دیزل خبر داد

ارتقای كیفی سه محصول تجاری ایران خودرو

ارتقای كیفی سه محصول تجاری ایران خودرو به گزارش شمال صنعت مدیرعامل ایران خودرو دیزل اظهار داشت: ایران خودرو دیزل امسال توانست علاوه بر تحقق شعار جهش تولید سطح کیفیت سه محصول خودرا ارتقا دهد.به گزارش شمال صنعت به نقل از مهر به نقل از ایکوپرس، جواد توسلی مهر گفت: ایران خودرو دیزل امسال توانست علاوه بر تحقق شعار جهش تولید سطح کیفیت سه محصول خودرا ارتقا دهد. محصولاتی نظیر کامیون واگن هود با افزایش سطح کیفی از دو به سه ستاره، کشنده فوتون از سه به چهار ستاره و نیز مینی بوس آریان از دو به سه ستاره، موفق شدند کارنامه این شرکت را در سال جهش تولید درخشان کنند.
مدیرعامل ایران خودرو دیزل با اشاره به تعهد حدود دو هزار میلیارد تومانی ایران خودرو دیزل به بازار، عنوان کرد: هم اکنون ۱۵۰۰ دستگاه واگن هود، ۲۱۵ دستگاه اتوبوس و تعدادی مینی بوس و ون در برنامه تولید قرار دارد. در هشت ماهه گذشته نیز حدود ۷۵۰ دستگاه واگن هود تولید شده است. برای اجرای تعهداتی که موعد تحویل آنها تا انتهای امسال است، باید رشد ۴۰۰ درصدی را در تولیداتمان محقق نماییم.
وی با اشاره به اینکه با انسجامی که میان تمامی کارکنان دیزل ایجاد شده، در آذرماه امسال ۳۵۸ دستگاه واگن هود تولید شد، بیان کرد: این رقم تقریباً برابر با ۵۰ درصد تولید این محصول در هشت ماهه گذشته بوده و جهش بزرگی است که در ایران خودرو دیزل اتفاق افتاده است.
مدیرعامل ایران خودرو دیزل با اشاره به این که تولید اتوبوس که برای هشت سال متوقف شده بود، از آذرماه سال قبل مجدداً راه اندازی و تولید این محصول از سر گرفته شده است، گفت: به دنبال این اقدام که از سال قبل برنامه ریزی آن آغاز و در تیرماه امسال محقق شد، تعهدات قابل توجهی در حوزه اتوبوس شهری بوجود آمد. این اتفاق سبب شد تا هم ایران خودرو دیزل رونق اقتصادی را تجربه کند و هم در بین تولید کنندگان داخلی سرآمد شود.
وی با اشاره به اینکه تولید ایران خودرو دیزل در حوزه اتوبوس، نسبت به رقبای خود از وضعیت بهتری برخوردار است، اشاره کرد: تا حالا سفارش تولید حدود ۶۴۸ دستگاه اتوبوس را دریافت کرده ایم. از این تعداد ۲۱۵ دستگاه تا آخر سال تحویل می شود. هم اکنون نیز حدود ۸۵ دستگاه از این تعداد تولید و ۷۹ دستگاه نیز تجاری سازی و برخی از آنها به سازمان شهرداری ها و دهیاری های شهرهای مختلف کشور ازجمله تهران تحویل شده است.
توسلی مهر با اشاره به اینکه در سال آینده با برنامه ریزی های صورت گرفته، تولید روزانه اتوبوس نسبت به امسال حدود ۱۰۰ درصد رشد خواهد کرد، اشاره کرد: در حوزه خودرو های کاربردی و سفارشی نیز، برای تولید آمبولانس مذاکرات خوبی با سازمان اورژانس کشور داشتیم که برمبنای آن مقرر شده است تا نیاز حدود دو هزار و ۱۰۰ دستگاه آمبولانس این سازمان را تامین نماییم. هم چنین مذاکرات تولید ۲۰ دستگاه بیمارستان سیار برای یکی از مراکز درمانی انجام گرفته و در حال پیگیری برای تنظیم و عقد قرارداد آن هستیم.


منبع:

1399/10/10
01:08:00
0.0 / 5
959
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور