در گفت وگو با شمال صنعت اعلام شد:

راه اندازی ۲۵۰۰ صندوق خرد محلی در روستاها

راه اندازی ۲۵۰۰ صندوق خرد محلی در روستاها مدیرعامل صندوق كارآفرینی امید از طریق اندازی ۲۵۰۰ صندوق خرد محلی در روستاها اطلاع داد و اظهار داشت: بیشتر از ۱۷۰۰ اقامتگاه بوم گردی در سالهای گذشته مورد حمایت صندوق قرار گرفتند.


اصغر نوراله زاده در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: ایجاد نهادهای مالی خرد در روستاها همچون طرح های در دستور کار صندوق بوده و در این راستا تابحال ۲۵۰۰ صندوق در بیشتر از ۱۲۰۰ روستا راه اندازی کرده ایم.

تقویت بنیه مالی با پرداخت وام به اعضا
وی ادامه داد: فرآیند تقویت بنیه مالی اعضای صندوق ها از راه پرداخت وام به اعضای صندوقها صورت می گیرد تا به تدریج به رشد و پویایی لازم دست یابند.

به قول مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، طی سال های اخیر ۱۷۰۰ اقامتگاه بوم گردی در روستاها هم با حمایت صندوق کارآفرینی امید ایجاد و مشغول به کار شده اند.

بنگاه های متاثر از کرونا مورد حمایت صندوق
نوراله زاده از اقدام صندوق در پشتیبانی از وام گیرندگان در دوران کرونا اطلاع داد و اظهار داشت: خیلی از بنگاه های دریافت کننده وام و تسهیلات در مدتی که با شیوع کرونا روبه رو بودیم گرفتار مشکل شدند و نتوانستند اقساط وام را بموقع پرداخت کنند بدین منظور نزدیک به ۶۳۰ میلیارد تومان ورودی اقساط تسهیلات را به تاخیر انداختیم و به انتهای وام منتقل کردیم.

حمایت از ۱۱۴ روستای دارای مزیت رقابتی
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در انتها از شناسایی و حمایت ۱۱۴ روستای کشور اطلاع داد و اظهار داشت: این روستاها دارای مزیتهای رقابتی در چند محصول بودند و ما سال جاری اعلام کردیم که هر شهرستان باید یک روستای بدون بیکار و یک روستای دارای محصول را معرفی نماید.
1399/06/12
21:21:34
5.0 / 5
1853
تگهای خبر: تسهیلات , راه اندازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور