برای جلوگیری از شیوع كرونا

بیمه شخص ثالث آنلاین شد

بیمه شخص ثالث آنلاین شد به گزارش شمال صنعت رئیس كل بیمه مركزی طی نامه ای فوری به مدیران عامل شركت های بیمه، فروش آنلاین بیمه نامه شخص ثالث در شرایط كنونی را ابلاغ نمود.


به گزارش شمال صنعت به نقل از ایسنا، غلامرضا سلیمانی اظهار داشت: با عنایت به انتشار ویروس كرونا در سطح كشور، در جهت كاهش مراجعات به شركت های بیمه و نمایندگی های آنها در سراسر كشور به منظور جلوگیری از انتقال ویروس، تمام بیمه گذاران بیمه شخص ثالث وسایل نقلیه می توانند با رفتن به سایت شركت های بیمه نسبت به خرید بیمه نامه بر خط اقدام نمایند.
وی در مورد جزئیات چگونگی اجرای این دستورالعمل در نامه خود آورده است: طبق هماهنگی به عمل آمده با شركت های بیمه و در جهت مسئولیت اجتماعی، مقرر شد برای آن دسته از بیمه گذارانی كه امكان خرید بیمه نامه از راه فوق الذكر میسر نیست شركت بیمه ذی ربط نسبت به تجدید بیمه نامه های صادره شركت خود كه تا ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ منقضی می شوند به صورت یكساله اقدام و مراتب را به روش های مقتضی به بیمه گذاران خود اعلام نماید.
در این صورت میزان تعهدات بیمه نامه هایی كه تا آخر سال ۱۳۹۸ منقضی می شوند بر مبنای مبلغ ریالی دیه سال ۱۳۹۸ و بیمه نامه هایی كه تاریخ انقضای آنها در سال ۱۳۹۹ است (در صورت افزایش مبلغ ریالی دیه) بر مبنای تعهدات جدید سال ۱۳۹۹ خواهد بود.
طبق اعلام بیمه مركزی، بیمه گذاران مذكور در این دوره موظفند حداكثر تا ۱۵ اردیبهشت سال ۱۳۹۹ نسبت به دریافت بیمه نامه و تسویه حق بیمه مربوط اقدام نمایند.
زمان شروع پوشش این گونه بیمه نامه ها به صورت پیوسته و از تاریخ انقضای بیمه نامه قبلی خواهد بود.1398/12/21
14:50:12
5.0 / 5
3467
تگهای خبر: بیمه , تاریخ , خرید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور