معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

ثبت نام مسكن ملی از منزل امكان پذیر می شود

ثبت نام مسكن ملی از منزل امكان پذیر می شود به گزارش شمال صنعت معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این خبر كه تمامی فرایند نام نویسی جاماندگان طرح اقدام ملی از درون منازل امكان پذیر می شود، اظهار داشت: در شرایط فعلی برای حفظ سلامت شهروندان، روند تكمیل پرونده مسكن ملی افرادی​ كه پرونده شان تكمیل نشده را به زمان دیگری موكول كرده ایم.


محمود محمودزاده در گفتگو با ایسنا، درباره تأثیر ویروس كرونا بر فعالیتهای وزارت راه و شهرسازی اظهار نمود: به منظور حفظ سلامت شهروندان تكمیل فرآیند ثبت نام متقاضیانی كه می بایست به صورت حضوری مدارك خویش را به ادارات كل، بنیاد مسكن یا شركت عمران شهرهای جدید عرضه كنند، به تعویق انداخته ایم.
وی ادامه داد: مرحله نهایی ثبت نام را فعلا به زمان مقتضی كه انشاالله ویروس كرونا مهار شود موكول كرده ایم و در آینده اطلاع رسانی می شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی درباره فعالیت ها، پروژه های عمرانی یا افتتاحات در مجموعه های وزارت راه و شهرسازی، خاطرنشان كرد: طبیعتاً به علت موقعیت كنونی تمامی فعالیتهایی كه به صورت جمعی صورت می گیرد و گردهمایی ها را لغو كرده ایم. به صورت مثال آزمون نظام مهندسی كه نیمه اسفند ماه قرار بود برگزار گردد را لغو و به زمان دیگری موكول كرده ایم.
محمودزاده افزود: با این وجود فعالیتهای عمرانی و پروژه های اجرایی به قوت خود باقی است و حتی با تلاش بیشتری نسبت به گذشته دنبال می شود.
او همینطور در پاسخ به این سؤال كه ثبت نام مجدد ظرفیت خالی بوجود آمده از پایش مرحله اول طرح اقدام ملی مسكن چه زمانی انجام می شود؟ اظهار داشت: به دنبال ایجاد ساز و كاری هستیم تا متقاضیان بدون مراجعات حضوری نام نویسی را از داخل منزل انجام دهند؛ كه انشاالله ظرف دو سه روز آینده در اینباره تصمیم گیری و اطلاع رسانی می نماییم.
منبع:

1398/12/09
23:05:05
5.0 / 5
3446
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور