مدیرعامل اتحادیه شركت های تعاونی مسافری به شمال صنعت خبر داد

پیش فروش بلیت اتوبوس های نوروزی بعد از تعیین قیمت

پیش فروش بلیت اتوبوس های نوروزی بعد از تعیین قیمت به گزارش شمال صنعت مدیرعامل اتحادیه شركت های تعاونی مسافری كشور اعلام نمود: بعد از تعیین قیمت های جدید بلیت اتوبوس كه الان در حال ارزیابی است، پیش فروش بلیت اتوبوس های مسافری بین شهری ویژه تعطیلات نوروزی شروع می شود و هیچ مشكل و كمبودی دراین زمینه وجود ندارد.


احمدرضا عامری در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: باتوجه به ثابت ماندن قیمت بلیت اتوبوس طی یكسال گذشته و مذاكره برای تغییر قیمت ها، فعلا پیش فروش بلیت اتوبوس های ویژه ایام نوروز صورت نمی گیرد و بعد از نهایی و ابلاغ شدن قیمت های جدید، تاریخ دقیق و نرخ های آن اعلام خواهد شد.
وی در پاسخ به سوالی در خصوص این كه آیا پیش فروش بلیت اتوبوس های نوروز بموقع صورت خواهد گرفت یا خیر؟ اضافه كرد: هر ساله این كار را به درستی انجام داده ایم و مشكلی دراین زمینه نداشتیم و امسال نیز پس از نهایی شدن قیمت ها پیش فروش بلیت اتوبوس ها را برای عید امسال آغاز خواهیم كرد و این كاری است كه به صورت روتین در هر سال انجام می دهیم.
اتوبوس های دربستی خارجی و داخلی مشكلی برای نوروز ایجاد نمی كند
مدیر عامل اتحادیه شركت های تعاونی مسافری كشور همین طور در پاسخ به سوالی در خصوص این كه آیا افزایش تعداد اتوبوس های دربستی با مقاصد خارجی و داخلی مختلف در این ایام موجب كاهش تعداد اتوبوس ها و بالارفتن تقاضا نسبت به عرضه نمی گردد، اظهار داشت: هیچ كمبودی دراین زمینه نداریم و هر ساله اتوبوس های دربستی با مقاصد داخلی و خارجی مختلف كار خودرا در كنار دیگر اتوبوس های نوروزی بین شهری انجام می دهند و هیچ مشكلی دراین زمینه نخواهد آمد. امسال نیز این اتفاق بدون مشكل رخ خواهد داد.
عامری اظهار نمود: از طرف دیگر هر اتوبوسی نمی تواند به مقاصد خارجی مانند تركیه برود و شرایط خاطی را باید از نظر كشور مقصد احراز كند. بعنوان مثال اتوبوس های دربستی تركیه باتوجه به پروتكل امضا شده بین دو كشور باید شرایط خاصی داشته باشند و باتوجه به این شرایط تعداد كمی از اتوبوس ها می توانند دراین زمینه فعالیت كنند. همین طور شهرهای گردشگر پذیری مانند مشهد كه اتوبوس های دربستی شان در همه ایام سال بیشتر از دیگر مقاصد داخلی است در روزهای نوروز نیز تعداد دربستی هایشان بیشتر می شود مشكلی دراین زمینه هم نخواهیم داشت.
مدیر عامل اتحادیه شركت های تعاونی مسافربری تاكیدكرد: به همه مردم سفارش می نماییم كه برای تنظیم هر چه بهتر سفرهای نوروزی شان از قبل نسبت به برنامه ریزی و تهیه بلیت اتوبوس اقدام نمایند و اگر در شرایطی خاص با مشكلی مواجه گشتند، می توانند با اتحادیه شركت های تعاونی مسافری یا دیگر دستگاه های متولی تماس بگیرند.
منبع:

1398/12/03
14:13:52
5.0 / 5
4140
تگهای خبر: ارز , تاریخ , دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور