با هدف تسریع در تبدیل ایده های شركت های فناور به كسب وكار؛

نخستین استودیوی استارتاپی در پارك فناوری قزوین راه اندازی شد

نخستین استودیوی استارتاپی در پارك فناوری قزوین راه اندازی شد به گزارش شمال صنعت نخستین استودیوی استارتاپی قزوین با حضور رئیس، مدیران و  تعدادی از مدیران عامل واحدهای فناور مستقر در پارك علم و فناوری قزوین راه اندازی شد.


به گزارش شمال صنعت به نقل از ایسنا، این استودیو با هدف تسریع در تبدیل ایده های شركت های فناور به كسب و كار و ایجاد پیوندی عمیق بین صنعت و دانشگاه تاسیس شده است.

استودی راكت كه در واقع یك شتاب دهنده است، فضایی را برای ایجاد ایده ها و نوآوری ها در شركت های فناور فراهم می آورد تا آنها را برای محیط كسب و كار آماده كند. این استودیو در دل پارك علم و فناوری قزوین قرار گرفته است.

یكی دیگر از خصوصیت هایی كه این استودیو را از دیگر رقبایش متمایز می كند، این است كه این شتاب دهنده، نمونه های موفق كسب و كارهای نوپا را در پارك نگه می دارد.

در این استودیوی استارتاپی تلاش می شود با استفاده از روش های خلاقانه و نوآوری، مسیر موفقیت را سریع تر طی كرد.

این استودیوی استارتاپی بعنوان یك نهاد عرضه دهنده راهكارهای نوآورانه در پارك علم و فناوری قزوین پایه گذاری شده تا با شناسایی نیازهای دقیق صنعت و بازار و استفاده از نیروهای متخصص، خلاق و جوان پیوندی میان صنعت و دانشگاه ایجاد كند. این استودیو علاوه بر عرضه زیرساخت و بازار نیاز، ریسك شكست كسب وكارهای نو را هم می كاهد.

بر مبنای اعلام روابط عمومی وزارت علوم، استودیوی راكت امكانات زیادی را در اختیار استارتاپ ها قرار می دهد كه از این میان می توان به فضای كار اشتراكی، آموزش های تخصصی، معرفی به شبكه گسترده ای از سرمایه گذاران و… اشاره نمود.
منبع:

1398/10/12
23:57:51
5.0 / 5
4835
تگهای خبر: سرمایه , شركت , صنعت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور