شركت بازرگانی دولتی در واكنش به پیگیری های مهر

آمادگی خرید بدون محدودیت گندم كشاورزان را داریم

آمادگی خرید بدون محدودیت گندم كشاورزان را داریم به گزارش شمال صنعت شركت بازرگانی دولتی ایران، از آمادگی برای خرید بدون محدودیت گندم مازاد بر نیاز كشاورزان به نرخ خرید تضمینی آگاهی داد و اعلام نمود: وجوه خرید گندم را نقدا و فوری پرداخت خواهیم كرد.


به گزارش شمال صنعت به نقل از مهر، شركت بازرگانی دولتی ایران در اطلاعیه ای اعلام نمود: شركت بازرگانی دولتی ایران در امتداد عمل به وظایف قانونی خود، همواره آماده خرید گندم تولیدی كشاورزان با نرخ تضمینی است. در این اطلاعیه آمده است: به اطّلاع كشاورزان ساعی می رساند كه در سال جاری، پول گندم ها در كمترین زمان ممكن و ترجیحاً به روز پرداخت شده و برای خریدهای فعلی نیز، با همان رویه عمل خواهد شد.
در ادامه، شركت بازرگانی دولتی ایران خرید گندم را به صورت نقدی و بدون هیچ محدودیتی انجام خواهد داد؛ پس ضمن اعلام آمادگی برای پذیرش محل های انباشت گندم، خواهان معرفی گندم مازاد بر نیاز كشاورزان است تا عملیات اجرایی خرید را به سرعت آغاز نماید.
به گزارش شمال صنعت به نقل از مهر خبرنگار، با جدی شدن سوژه واردات گندم از روسیه، رئیس بنیاد ملی گندمكاران امروز در گفتگو با خبرنگار مهر آگاهی داده بود این تشكل با ارسال نامه ای رسمی به رئیس جمهور، اعلام نموده كه نیازی به واردات گندم نیست و كشاورزان می توانند طی مدت ۱۵ روز، كسری كشور را تأمین كنند.

1398/10/03
12:48:56
5.0 / 5
4280
تگهای خبر: بازرگانی , تولید , خرید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور