با امضای یك تفاهمنامه كلید خورد

لوازم خانگی داخلی با كیفیت تر می شود

لوازم خانگی داخلی با كیفیت تر می شود به گزارش شمال صنعت سازمان استاندارد و انجمن لوازم خانگی برای ارتقای ایمنی و استاندارد لوازم خانگی داخلی، تفاهم​نامه همكاری امضا كردند.


به گزارش شمال صنعت به نقل از صدا و سیما، سازمان استاندارد و انجمن لوازم خانگی برای ارتقای ایمنی و استاندارد لوازم خانگی داخلی، تفاهم نامه همكاری امضا كردند. این تفاهم نامه میان مسلم بیات، معاون ارزیابی كیفیت سازمان ملی استاندارد و حبیب الله انصاری، دبیر كل انجمن لوازم خانگی ایران به امضا رسید كه برپایه آن، دوطرف درمورد ارتقای ایمنی، كیفیت و استاندارد لوازم خانگی ساخت داخل، همكاری خواهند كرد.
نظارت فراگیر بر محصولات لوازم خانگی از تولید تا توزیع، كنترل استاندارد این محصولات در بازارهای مختلف، آموزش نیروهای انجمن لوازم خانگی درمورد استانداردهای محصولات مرتبط، همكاری در تدوین استانداردهای بین المللی این محصولات و همینطور اجرای دوره های تخصصی برای تولید محصولات با استانداردهای روز در كارخانه لوازم خانگی و اشاعه فرهنگ استاندارد و ایمنی در واحدهای تولیدی لوازم خانگی، مهمترین محورهای این تفاهم نامه است.
همچنین برپایه این تفاهم نامه، مقرر است اعضای انجمن لوازم خانگی در سراسر كشور با بازرسان سازمان ملی استاندارد بر وضعیت كیفیت و استاندارد محصولات مرتبط در چارچوب تیم های مشترك نظارت و در شناسایی واحدهایی كه توجهی به استاندارد ملی كشور ندارند، همكاری كنند.
در این تفاهم نامه مقرر شد به زودی، كمیته اجرایی مشترك بین اعضای انجمن و همینطور كارشناسان ارشد سازمان ملی استاندارد برای اجرای این تفاهم نامه تشكیل گردد.

1398/09/29
21:00:27
5.0 / 5
4434
تگهای خبر: ارز , استاندارد , تولید , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور