همكاری سازمان صداوسیما و بنیاد ملی نخبگان برای رفع نیازهای فنی و محتوایی

همكاری سازمان صداوسیما و بنیاد ملی نخبگان برای رفع نیازهای فنی و محتوایی به گزارش شمال صنعت معاون فضای مجازی سازمان صدا و سیما حوزه های فنی و محتوایی را همچون نیازمندی های این سازمان نام برد و اضافه كرد: با امضای تفاهم نامه با بنیاد ملی نخبگان امیدواریم هسته های نخبگانی در جهت رفع نیازمندی های این سازمان اقدام نمایند.


به گزارش شمال صنعت به نقل از ایسنا، دكتر محمد شریف خانی امروز در مراسم امضای تفاهم نامه در بنیاد ملی نخبگان با اشاره به اجرای دوره چهارم طرح احمدی روشن، اضافه كرد: در این طرح هسته های نخبگانی با هدایت یك استاد نخبه بر روی محصول فناورانه فعالیت می نمایند و جامعه نخبگانی هم در چارچوب این طرح در حوزه رفع نیازها پروژه هایی را اجرایی خواهند كرد.
وی با تاكید بر اینكه امروزه هسته های نخبگانی در لایه های حاكمیتی هم وارد شده اند، اظهار نمود: با امضای این تفاهم نامه فرصت بی نظیری ایجاد می شود. چون كه یكی از ارزشمندترین سرمایه های هر سازمان دولت و خصوصی نیروهای انسانی آنها است و اگر نیروهای نخبه و زبده جذب سازمان ها شوند، سازمان ها هم حركت های رو به جلویی خواهند داشت.
شریف خانی ایجاد حلقه واسط میان بنیاد ملی نخبگان و صدا و سیما را همچون دستاوردهای امضای این تفاهم نامه ذكر كرد و اضافه كرد: همچون نیازهای سازمان صدا و سیما، حوزه های فنی و محتوایی است و نخبگان هم در این عرصه می توانند ما را یاری كنند و امیدوارم با امضای این تفاهم نامه در صفحه همكاری میان این سازمان و بنیاد ملی نخبگان برگ زرینی ایجاد شود.1398/09/04
14:58:50
5.0 / 5
4701
تگهای خبر: ارز , سرمایه , فضای مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور