همكاری ایران خودرو و شركت های دانش بنیان برای طراحی و تولید خودرو های برقی

همكاری ایران خودرو و شركت های دانش بنیان برای طراحی و تولید خودرو های برقی شمال صنعت: در دیدار مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری همكاری شركت های دانش بنیان برای طراحی و تولید خودرو های برقی مورد تاكید قرار گرفت.


به گزارش شمال صنعت به نقل از گروه صنعتی ایران خودرو، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در این دیدار بر همكاری با گروه صنعتی ایران خودرو و ایجاد حلقه های ارتباطی بین شركت های دانش بنیان و این گروه صنعتی اصرار كرد.
طبق اعلام ایران خودرو، وی ضمن تایید فعالیت های انجام شده در گروه صنعتی ایران خودرو تاكنون، برای همكاری و تامین فعالیت های فناورانه دانش بنیان با حمایت نهادهای مالی كشور اعلام آمادگی كرد.
فرشاد مقیمی- مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو- نیز در این دیدار با تاكید بر بهره مندی از ظرفیت های شركت های دانش بنیان در توسعه صنعت خودرو اظهار داشت: برای ایجاد یك چهره خوب و مطمئن از صنعت خودرو برای مردم و حاكمیت نیاز به حركت جهادی و نیز پشتوانه فناوری و نوآوری دانش بنیان است.
وی با اشاره به حركت های به وجود آمده در گروه خودروسازی جهت استفاده از دانشمندان و مهندسین جوان و خلاق كشور اضافه كرد: می خواهیم با محوریت و پرچم داری گروه خودروسازی و به كارگیری توان كشور در حوزه های مختلف، یك حركت یكپارچه و منسجم برای دستیابی به محصولات جدید همچون خودرو های برقی ایجاد نماییم.
مدیرعامل ایران خودرو همكاری شركت های دانش بنیان برای طراحی و تولید خودرو های برقی را از سیاست های گروه صنعتی برشمرد و اظهار داشت: برای تحقق این مهم حمایتهای مالی و معنوی معاون علمی وفناوری رئیس جمهوری و نهادهای قانون گذار برای توسعه زیرساخت های مورد نیاز آن بسیار لازم است.
وی با اشاره به توجه به حوزه های فناورانه برای ارتقای كیفی و تولید محصولات جدید، اظهار نمود: اجرای هرچه سریع تر تعهدات به مشتریان، سرمایه گذاری برای توسعه محصول و افزایش داخلی سازی قطعات از اولویت های كاری ایران خودرو است.
منبع:

1398/06/20
22:46:19
5.0 / 5
4605
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور