فتاح خبر داد

ارائه ۸۴ هزار تن سیمان بلاعوض به سیل زدگان

ارائه ۸۴ هزار تن سیمان بلاعوض به سیل زدگان شمال صنعت: رئیس بنیاد مستضعفان از اهدای بیشتر از 84 هزار تن سیمان به مناطق لطمه دیده از سیل فروردین امسال تا ابتدای شهریور 98 آگاهی داد.به گزارش شمال صنعت به نقل از بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، سید پرویز فتاح از اهدای بیشتر از ۸۴ هزار تن سیمان توسط بنیاد مستضعفان به ۱۴ استان لطمه دیده از سیل ابتدای سال ۹۸ آگاهی داد.
وی اشاره كرد: این مقدار سیمان به صورت كاملاً بلاعوض و در دو مرحله به مناطق لطمه دیده ارسال شده است و اهالی استان های گلستان، مازندران، خوزستان، ایلام، مركزی، لرستان، همدان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، زنجان، اصفهان، فارس كردستان و قزوین تابحال از بنیاد مستضعفان سیمان بلاعوض دریافت كرده اند.
وی با اشاره به اینكه بیشترین سیمان اهدایی بنیاد مستضعفان به مردم استان لرستان اختصاص یافته، اضافه كرد: با عنایت به حجم لطمه ها و اعلام نیاز مناطق سیل زده بیشتر از ۲۲ هزار تن سیمان به استان لرستان اهدا شد و استان خوزستان نیز با ۱۹ هزار تن دومین مقصد ارسال سیمان اهدایی بنیاد مستضعفان بوده است.
فتاح اضافه كرد: كارخانه های سیمان تهران، گلستان، نهاوند، ایلام و همدان، سیمان مورد نیاز ۱۴ استان هدف را تولید كرده اند و در مرحله اول ۳۱ هزار و ۷۵۵ تن و در مرحله دوم ۵۲ هزار و ۶۴۰ تن سیمان به استان های هدف ارسال شده است.
رئیس بنیاد مستضعفان تصریح كرد؛ این نهاد به تمام تعهدات خود درباب مناطق سیل زده عمل خواهدنمود و جای هیچ گونه نگرانی برای هموطنان وجود ندارد.

1398/06/10
13:22:22
5.0 / 5
4646
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور