اختصاص 43 هزار میلیارد تومان برای اتمام طرح های نیمه تمام

اختصاص 43 هزار میلیارد تومان برای اتمام طرح های نیمه تمام به گزارش شمال صنعت معاون رئیس جمهور با اشاره به وجود بیشتر از ۸۰ هزار طرح نیمه تمام در كشور، اظهار داشت: برای اتمام طرح های نیمه تمام ۴۳ هزار میلیارد تومان اختصاص یافته است.


به گزارش شمال صنعت به نقل از ایسنا، محمدباقر نوبخت با حضور در ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان یزد، اظهار نمود: به استناد تحریم هایی كه تابحال اعمال شده، ایران اسلامی در حال سپری كردن سخت ترین تحریم ها است.
وی با بیان این كه مذاكره با آمریكا هیچ فایده ای ندارد، اضافه كرد: عملكرد آمریكا و ایران نشان داده كه ایران به هیچ عنوان دنبال بمب هسته ای نبوده و همیشه به تعهدات خود پایبند است و در مقابل، آمریكا هم به هیچ عنوان به تعهدات خود متعهد نبوده و نیست.
رئیس سازمان برنامه و بودجه، افت شدید درآمد را یكی از چالش های جدی دولت در شرایط كنونی دانست و اظهار داشت: پرداخت هزینه های پرسنلی و صرفه جویی ۶۲ هزار میلیارد تومانی در هزینه های دولت همچون اقدامات در دستور كار جدی دولت می باشد.
نوبخت خاطرنشان كرد: هنر ما این است كه بتوانیم در شرایط حساس كنونی با تدبیر و صرفه جویی هزینه ها طرح های نیمه تمام كه قابلیت اتمام دارند را به سرانجام برسانیم.
معاون رئیس جمهور پشتیبانی از طرح های راه آهن و آب را همچون اولویت های اجرایی دولت دانست و اظهار داشت: اگر طرح های نیمه تمام راه آهن و آب در استان یزد تا آخر امسال به بهره برداری می رسند، اساسا حمایت شده و اعتبار لازم پرداخت می شود.
ایشان در ادامه با بیان این كه هم اكنون ۸۰ هزار طرح نیمه تمام در سطح كشور وجود دارد، اظهار داشت: اعتبارات استانی در سه ماهه اول پرداخت شده است.
رئیس سازمان برنامه و بودجه در انتها با بیان این كه برنامه دولت برای ایجاد اشتغال جدید مشخص است، تصریح كرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده مقرر است شرایط ایجاد اشتغال برای بیشتر از ۹۸۶ هزار نفر در سطح كشور و برای استاد یزد برای بیشتر از ۲۶ هزار نفر ایجاد شود.
منبع:

1398/04/14
16:14:18
5.0 / 5
4593
تگهای خبر: اشتغال , اقتصاد , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور