كامیون هایی كه كالای اساسی حمل كنند، ۲ حلقه لاستیك دریافت می كنند

كامیون هایی كه كالای اساسی حمل كنند، ۲ حلقه لاستیك دریافت می كنند شمال صنعت: وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: به ناوگان حمل و نقل باری با هدف افزایش سرعت تخلیه كالای اساسی از بنادر از هفته آینده به ازای هر 20 هزار كیلومتر تردد، 2 حلقه لاستیك داده می شود.به گزارش شمال صنعت به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی در سومین روز از سفر خود به استان خراسان رضوی در جمع خبرنگاران اعلام نمود: ناوگان حمل و نقل همگانی بار برون شهری به سبب ایفای نقش ممتاز در افزایش سرعت تخلیه و حمل كالاهای اساسی از بنادر كشور، از هفته آینده با مراجعه به ادارات كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ها، می توانند به ازای هر ۲۰ هزار كیلومتر پیمایش دو حلقه لاستیك دریافت نمایند.
وی اضافه كرد: این اقدام وزارت راه و شهرسازی به خاطر حمایت و پشتیبانی از ناوگان خدوم و زحمتكش حمل و نقل جاده ای كشور است.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به پروژه راه اندازی باند دوم محور سنگان-تربت حیدریه نیز اظهار داشت: با فعال شدن معادن سنگان بار حجیمی بر روی این جاده گسیل می شود. اما به رغم اینكه راه اندازی باند دوم برای جاده مذكور یك پروژه استانی و فاقد ردیف اعتباری بود با پیگیری های انجام گرفته از ردیف اعتباری نیز برخوردار شد.
اسلامی بیان داشت: الان فراخان جذب پیمانكار برای این پروژه انتشار یافته تا یك پیمانكار واجد شرایط برای اجرای این پروژه انتخاب گردد.
وزیر راه و شهرسازی اشاره كرد: مردم باید در نظر داشته باشند كه سرعت مطمئنه برای تردد در جاده فعلی ۹۵ كیلومتر است و برای حفظ سلامت جانی خود و خانواده از قوانین پیروی كنند.


منبع:

1398/04/09
01:11:50
5.0 / 5
5305
تگهای خبر: كالا , ناوگان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور