سخنگوی فراكسیون مستقلین:

وزیر كشور از عرضه بنزین 5000 تومانی در بازارچه های مرزی اطلاع داد

وزیر كشور از عرضه بنزین 5000 تومانی در بازارچه های مرزی اطلاع داد به گزارش شمال صنعت وزیر كشور در نشست فراكسیون مستقلین اظهار داشت كه هم اكنون بنزین به قیمت ۵ هزار تومان در بازارچه های مرزی عرضه می شود كه می تواند جلوی قاچاق سوخت را بگیرد.


مهرداد لاهوتی، سخنگوی فراكسیون مستقلین در گفتگو با ایسنا با اشاره به نشست بامداد امروز این فراكسیون با وزیر كشور اظهار داشت: آقای رحمانی فضلی مبحث قاچاق سوخت را بیان كرد و اظهار داشت: هم اكنون شرایط بهتر شده چون كه سهمیه ای از وزارت نفت اختصاص یافته و بنزین هزار تومانی در بازارچه های مرزی به قیمت ۵۰۰۰ تومان عرضه می شود كه این خبر خوبی است.
وی ادامه داد: وزیر كشور در مورد مبحث مبارزه با ملخ ها هم اظهار داشت كه ۱۰ میلیارد تومان از جانب ستاد مدیریت بحران در اختیار وزارت جهاد كشاورزی قرار گرفته و اگر نیاز مالی بیشتری وجود داشته باشد تأمین می شود.
لاهوتی با اشاره به اظهارات وزیر كشور در مورد تقسیمات كشوری هم تصریح كرد: ایشان گفتند مبحث تا حدی انجام شده ولی الان به جهت شرایط انتخابات و این كه امكان دارد حساسیت های وجود داشته باشد تقسیمات كشوری مجدداً تا پس از انتخابات متوقف خواهد شد.
وی افزود: آقای رحمانی فضلی همینطور بر لزوم اعطای اختیارات بیشتر به استان ها تاكید داشت و اظهار داشت: اصل عدم تمركز باید جدی گرفته شود با اینكه متأسفانه هم اكنون استانداران هنوز اختیارات كافی ندارد و وابسته هستند و همین سبب می شود جایگاه واقعی خویش را نداشته باشند بنابراین درخواست ایشان از نمایندگان این بود كه كمك كنند استانداران اختیارات بیشتر داشته باشند.
لاهوتی با اشاره به اظهارات نمایندگان در این نشست از تاكید آنها بر لزوم انجام تقسیمات كشوری اطلاع داد و اظهار داشت كه نمایندگان همینطور از رحمانی فضلی به علت مدیریت سیل قدردانی كردند و خواهان تلاش بیشتر برای حل مسائل شهرداری ها شدند.1398/03/19
14:50:18
5.0 / 5
4711
تگهای خبر: ارز , نفت , وزارت نفت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور