وزیر اقتصاد در مراسم تودیع و معارفه رییس سازمان مالیاتی:

عدم تأیید پناهی بهت آور بود، رئیس جدید را نوبخت معرفی نمود

عدم تأیید پناهی بهت آور بود، رئیس جدید را نوبخت معرفی نمود به گزارش شمال صنعت وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اینكه عدم تأیید محمد قاسم پناهی (سرپرست سازمان امور مالیاتی) برای ریاست این سازمان برای من بهت آور بود، اظهار داشت: از دكتر نوبخت درخواست كردیم برای این سازمان فردی را معرفی نماید و ایشان، آقای پارسا را معرفی نمود.


به گزارش شمال صنعت به نقل از ایسنا، فرهاد دژپسند امروز (شنبه) در مراسم تودیع و معارفه رؤسای سابق و جدید سازمان امور مالیاتی با اشاره به اینكه كار كردن در سازمان امور مالیاتی كار ساده ای نیست، اظهار نمود: عدم تأیید محمد قاسم پناهی - سرپرست اخیر سازمان امور مالیاتی - برای ریاست سازمان امور مالیاتی برای من بهت آور بود و همین سبب شد از دكتر نوبخت - رئیس سازمان برنامه و بودجه -درخواست كردیم و ایشان آقای پارسا - رئیس مركز آمار - را معرفی نمود كه اقتصاد را در دانشگاه های معتبر خوانده و تمام مراتب اداری را فهمیده و طی كرده است.
وی همینطور با اشاره به اینكه ركن ركین درآمدهای كشور هم اكنون مربوط به مالیات است، اظهار داشت: برای ما حداكثر كردن درآمد هدف نیست، چون كه نمی خواهیم به هر قیمتی به مؤدیان مالیاتی فشار بیاوریم. ملاك ما برای مالیات گیری، قانون است و در این راستا نباید مؤدیان خوش حساب را باردیگر شكنجه دهیم.

روابط رو در رو در سازمان امور مالیاتی باید به حداقل برسد
دژپسند با تاكید بر اینكه روابط رو در رو در سازمان امور مالیاتی باید به حداقل برسد، اظهار نمود: صندوق های مكانیزه فروش و ماده ۱۶۹ مالیاتی در این راه می توانند به ما كمك نماید تا بتوانیم مالیات گیری را به سمت هوشمندسازی ببریم. واقعیت این است كه اگر بخواهیم مالیات ها را بیش از حد زیاد نماییم این مسئله می تواند روی تولید اثر منفی بگذارد.
وی افزود: مالیات بر درآمدهای حاصل از فعالیت های اختلال زا مسئله ای است كه اولویت بعدی سازمان امور مالیاتی است تا از این طریق بر نقدینگی های كه بازار را به هم می ریزد، مالیات دریافت شود.
به گزارش شمال صنعت به نقل از ایسنا، مراسم تودیع و معارفه رؤسای سابق و جدید سازمان امور مالیاتی بامداد امروز (۱۸ خرداد) در محل وزارت اقتصاد و با حضور سید كامل تقوی نژاد - رئیس سابق سازمان امور مالیاتی - محمد قاسم پناهی - سرپرست سابق سازمان امور مالیاتی - فرهاد دژپسند - وزیر اقتصاد - امیدعلی پارسا - رئیس جدید سازمان امور مالیاتی و پور ابراهیمی - رئیس كمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی - برگزار گردید.1398/03/18
14:16:16
5.0 / 5
4488
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , فروش , مالیات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور