رئیس كمیته تخصصی تلفن همراه:

خروج برندهای تلفن همراه از كشور تأثیری بر قیمت موبایل ندارد

خروج برندهای تلفن همراه از كشور تأثیری بر قیمت موبایل ندارد شمال صنعت: رئیس كمیته تخصصی تلفن همراه كشور اظهار داشت: ما هیچ وقت گوشیهای موبایل را بطور مستقیم از شركت های سازنده خریداری و وارد نمی كردیم، این گوشیها اكثراً از كشورهای حاشیه خلیج فارس به خصوص امارات وارد كشور می شد، پس ما مشكلی در واردات نخواهیم داشت.


محمد مهدی غفوریان در گفت و با خبرنگار ایسنا درباب احتمال خروج برندهای بزرگ تلفن همراه مانند ال جی، سامسونگ و هوآوی از كشور اظهار داشت: رفتن این برندها از كشور تأثیری در بازار تلفن همراه و قیمت ها نخواهد داشت.
وی ادامه داد: البته در وهله اول هنوز معین نمی باشد این شركت ها قصد خروج صد در صدی از ایران را داشته باشند؛ اگر هم این اتفاق رخ دهد مشكلات ناشی از آن مربوط به پشتیبانی و خدمات سپس فروش است.
غفوریان در ادامه تشریح كرد: ما هیچ وقت گوشیهای موبایل سامسونگ، ال جی، هوآوی و… را بطور مستقیم از شركت های سازنده خریداری و وارد نمی كردیم، این گوشیها اكثراً از كشورهای حاشیه خلیج فارس به خصوص امارات وارد كشور می شد، پس ما مشكلی در واردات نخواهیم داشت.
رئیس اتحادیه تجهیزات مخابراتی البرز در ادامه گفت: اگر هم مشكلی بابت خدمات سپس فروش این گوشیها ایجاد شود شركت های خدماتی داخل كشور بطور كامل این نیاز را رفع و مشكل را حل می كنند و هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد.
رئیس كمیته تخصصی تلفن همراه كشور درانتها اضافه كرد: ملت و دولت همیشه نشان داده اند برای مشكلات چاره ای دارند و مطمئناً برای این اتفاق هم در صورت بروز چاره ای خواهند یافت.

منبع:

1398/02/08
11:03:29
5.0 / 5
4770
تگهای خبر: خدمات , خرید , سازنده , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور