وزیر صمت:

تسهیلات ارزان قیمت به واحدهای صنعتی سیل زده گلستان پرداخت می شود

تسهیلات ارزان قیمت به واحدهای صنعتی سیل زده گلستان پرداخت می شود به گزارش شمال صنعت وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: تلاش می نماییم در دولت تسهیلات خیلی خوب ارزان قیمت و كم بهره برای جبران خسارات در نظر گرفته شود.به گزارش شمال صنعت به نقل از مهر، رضا رحمانی بامداد شنبه در نشست با مدیران واحدهای صدمه دیده از سیل گلستان اظهار نمود: دولت در اولین جلسه مصوباتی را برای جبران خسارات ناشی از سیل داشت كه بیشتر مربوط به مباحث فوری و معیشت مردم بود.
وی با تاكید بر اینكه دولت حتماً در كنار تولیدكنندگان است، اضافه كرد: تمام توان خویش را برای جبران خسارت های وارده به واحدهای تولیدی به كار خواهیم گرفت.
وی با اشاره به اینكه از تولید حمایت می نماییم و حل مشكلات را پیگیری می نماییم، افزود: امسال سال رونق تولید است و در گلستان واحدهای خوب و صادرات محور بسیاری داریم.
رحمانی خاطرنشان كرد: در سال ۹۰ هم شهرك صنعتی آق قلا گرفتار آبگرفتگی شده بود و بعد از بحران باید شرایط به سمت حل مشكل این شهرك و جلوگیری از سیل پیش رود.
وی با ابراز شادمانی از اینكه امروز سه واحد تولیدی در شهرك صنعتی آق قلا فعالیت خویش را از سر گرفتند و كارگران به كار بازگشتند، افزود: تسهیلات كم بهره و ارزان قیمت تا سقف ۴۵ میلیون تومان از جانب دولت به اصناف مختلف پرداخت می شود.
وزیر صنعت، معدن و تجارت تصریح كرد: در حوزه واحدهای تولیدی و صنعتی هم برآوردهای دقیق صورت گیرد و تلاش می نماییم در دولت تسهیلات بسیار خوبی برای جبران خسارات در نظر گرفته شود.
وی با اشاره به اینكه در واحدهای تولیدی دو مبحث وجود دارد كه یكی صدمه دیدگی برخی زیرساخت ها و برخی دیگر هم از بین رفتن مواد اولیه و تولیدات و دستگاه ها اظهار داشت: تمام توان خویش را برای جبران این خسارات به كار می گیریم و تا آخرین لحظه در كنار مردم هستیم تا رونق به واحدهای صنعتی استان بازگردد.

1398/01/11
15:14:35
5.0 / 5
4631
تگهای خبر: ارز , تجارت , تسهیلات , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور