رشد اندك قیمت دلار، یورو ثابت ماند

رشد اندك قیمت دلار، یورو ثابت ماند به گزارش شمال صنعت نرخ خرید دلار در بانك ها امروز با اندكی افزایش به ۱۱ هزار و ۶۹۳ تومان رسید.


به گزارش شمال صنعت به نقل از ایسنا، بعد از آنكه بانك ها از جانب بانك مركزی مجاز شدند كه برخی ارزهای خارجی همچون دلار، یورو و پوند را از مردم خریداری كنند، قیمت های تعیین شده از جانب بانك مركزی برای خرید این ارزها رفته رفته افزایش یافت و به نرخ بازار آزاد نزدیك شد.
در همین راستا امروز دوشنبه (۸ بهمن) بانك ها هر دلار آمریكا را با افزایش ۱۰ تومانی نسبت به روز گذشته ۱۱ هزار و ۶۹۳ تومان می خرند.
نرخ خرید یورو در بانك ها هم نسبت به روز گذشته افزایش یافته و به رقم ۱۳ هزار و ۳۵۲ تومان رسیده است.
بانك ها همینطور امروز هر پوند انگلیس را ۱۵ هزار و ۴۳۷ تومان می خرند كه نسبت به روز گذشته افزایش یافته است.
از جانب دیگر، نرخ خرید دلار در صرافی های بانك ها در ساعت ۱۴ امروز ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان و نرخ فروش آن ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام شده كه نسبت به روز گذشته خرید آن با كاهش ۴۰ تومانی و فروش آن با افزایش ۱۰ تومانی همراه بوده است.
هر یورو هم امروز در این صرافی ها ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان خریداری و ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان فروخته می شود كه نسبت به روز گذشته تغییری نداشته است.
همینطور شعب ارزی بانك های عامل ارز مسافرتی تا سقف ۵۰۰ یورو برای متقاضیان سفر به كشورهای همسایه و مشترك المنافع و تا سقف ۱۰۰۰ یورو برای متقاضیان سفر به سایر كشورها كه مدارك سفرشان تكمیل باشد پرداخت می كنند كه نرخ این ارز در روز جاری از جانب بانك ها ۱۳ هزار و ۷۴۳ تومان بدون احتساب كارمزد اعلام شده كه با احتساب كارمزد آن به حدود ۱۴ هزار تومان می رسد.1397/11/08
16:24:50
5.0 / 5
4614
تگهای خبر: ارز , بانك مركزی , خرید , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور