واكنش دژپسند به درگیری لفظی كارمند گمرك و نماینده مجلس

واكنش دژپسند به درگیری لفظی كارمند گمرك و نماینده مجلس به گزارش شمال صنعت پس از حواشی كه پیرامون درگیری لفظی یكی از نمایندگان مجلس و كارمند گمرك بوجود آمده و حتی كار به درخواست استیضاح وزیر امور اقتصاد و دارایی رسید، فرهاد دژپسند دستور بررسی ویژه در ارتباط با مبحث فیلم انتشار یافته را صادر كرد.به گزارش شمال صنعت به نقل از ایسنا، ماجرا از این مقرر است كه درازهی، نماینده سراوان عنوان كرده كه" ۴۵ دقیقه جلوی در گمرك جلویش را گرفته بودند و فحش های بدی به وی دادند و وی را عصبانی كردند". او البته با كشانده شدن جریان به مجلس، خواهان برخورد منطقی با مبحث شده است.

این در حالی است كه واكنش ها به برخورد پیش آمده بین كارمند گمرك و نماینده مجلس به اینجا ختم نشده و حتی برخی نمایندگان بحث استیضاح وزیر اقتصاد و همینطور بركناری رئیس گمرك و حراست آنرا هم مطرح كرده اند.

آنطور كه وزارت اقتصاد در واكنش به جریان پیش آمده به ایسنا اعلام نموده است، فرهاد دژپسند - وزیر اقتصاد - دستور بررسی ویژه در اتباط با مبحث فیلم پخش شده پیرامون حضور نماینده سراوان در گمرك را صادر كرده تا واقعیت ماجرا شفاف سازی شود.

در عین حال وزیر اقتصاد تاكید كرده كه در صورت محرز شدن تخلف از جانب یكی از كاركنان گمرك، بر مبنای رویه حاكم بر وزارتخانه در دوره مدیریت وی كه اصل بر احترام و رعایت شئونات تعامل محترمانه و كریمانه با همه ارباب رجوع ها شامل مردم و مقامات و مدیران بخصوص نمایندگان مردم در مجلس است، بطور قطع عذرخواهی خواهیم كرد.
1397/09/27
15:06:21
5.0 / 5
4900
تگهای خبر: اقتصاد , گمرك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور