افزایش تعرفه آب و برق مشتركان پرمصرف در نوبت انتظار

افزایش تعرفه آب و برق مشتركان پرمصرف در نوبت انتظار به گزارش شمال صنعت وزیر نیرو اظهار داشت: هم اكنون طرح افزایش تعرفه مشتركان پرمصرف در كمیسیون زیربنایی دولت به تصویب رسیده و در نوبت طرح در هیات وزیران است.


به گزارش شمال صنعت به نقل از ایسنا، رضا اردكانیان، امروز (یكشنبه ) در حاشیه مراسم جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو در جمع خبرنگاران، با بیان این كه با عنایت به این كه مقرر است این طرح در بخش برق در فصول گرم سال اجرایی شود، بنابراین چند ماه زمان گذاشته ایم تا پس از تصویب اطلاع رسانی كامل صورت گیرد، اظهار نمود: هدف از اجرای این طرح، تنها تشویق مشتركان به خوش مصرفی است.

به گفته وی، تمام تعرفه گذاری و جزئیات اجرای این طرح، اطلاع رسانی خواهد شد تا مشتركان بدانند در چه ساعاتی، چه وسایلی را با هدف كاهش مصرف استفاده كنند.

وزیر نیرو با تاكید بر این مساله كه طرح در زمان مناسب تصویب می گردد و ما هم فرصت كافی برای اطلاع رسانی خواهیم داشت، خاطرنشان كرد: برای این مساله هم نرم افزار مناسبی تهیه شده است تا مشتركان از میزان مصرف و هزینه وسایل برقی خود آگاه شوند.

وی درباره بارورسازی ابرها و اقدامات وزارت نیرو در این راستا هم اظهار داشت: وزارت نیرو جهت استفاده از آب های نامتعارف، برنامه هایی را در نظر گرفته است كه مطابق با همان برنامه ها هم در حال حركت است.

اردكانیان اضافه كرد: طی سال های اخیر با تحقیقات و فناوری های انجام شده توانستیم در حوزه باروری ابرها به نقطه خوبی برسیم، بگونه ای كه گلوله هایی كه باید برای باروری پرتاب می شد، تابحال از خارج از كشور وارد می شد، اما هم اكنون توانسته ایم با ظرفیت داخلی، این گلوله ها را تولید نماییم.

وزیر نیرو درباره جلسه با نمایندگان اصفهان درباره زاینده رود، اظهار داشت: هنوز با نمایندگان این استان جلسه ای برگزار نكرده ایم اما با تمام نمایندگان در ارتباط با مسائل مختلف آب و برق جلسات منظمی را به صورت فردی و هم در چارچوب جلسات استانی برگزار می نماییم.
1397/09/25
14:22:02
5.0 / 5
4815
تگهای خبر: تولید , فناوری , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور