اكتشاف، اولویت اصلی سازمان توسعه و نوسازی معادن

اكتشاف، اولویت اصلی سازمان توسعه و نوسازی معادن شمال صنعت: سرپرست هیات عامل ایمیدرو در جلسه معارفه خود توسعه اكتشاف و حذف بوروكراسی های پیچیده این سازمان را همچون اولویت های خود عنوان نمود.


به گزارش شمال صنعت به نقل از ایسنا، پگاه امروز (دوشنبه) مراسم معارفه جمشید ملارحمان بعنوان سرپرست هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) با حضور مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت) و معاون امور معادن و صنایع معدنی این وزارتخانه برگزار گردید.
قرار بود وزیر صنعت، معدن و تجارت باز در این مراسم حضور داشته باشد اما اعلام گردید كه به سبب مشغله های مربوط به اجرای قانون منع به كارگیری بازنشستگان، مشاور وی حضور پیدا كرده است.
در این مراسم ملارحمان توسعه اكتشافات معدنی را اولویت سازمان ایمیدرو عنوان و اظهار نمود: ایمیدرو در تلاش است منابع خصوصی و عمومی كشور را به سمت معدن و صنایع معدنی هدایت كند.
به قول وی هم اكنون باید وضعیت پروژه ها و سرمایه های موجود در سازمان مشخص شود تا به بهترین نحو از سرمایه های بخش خصوصی استفاده گردد.
سرپرست هیات عامل ایمیدرو همین طور حذف بوروكراسی های پیچیده در این سازمان را اولویت دوم خود خواند و اظهار نمود: فرآیند تصمیم گیری باید با قاطعیت از بخش كارشناسی به سایر بخش ها ابلاغ شود.
ملارحمان در پایان، یكی از ضعف های سازمان ایمیدرو را عدم استفاده مناسب از پتانسیل های پژوهشی كشور دانست و اظهار داشت: باید از پتانسیل های دانشگاهی و علمی كشور برای پژوهش های بخش معدن استفاده گردد و از طولانی شدن فرآیند تصمیم گیری برای اختصاص منابع پژوهش ها باز پرهیز شود.
به گزارش شمال صنعت به نقل از ایسنا، اواسط ماه جاری، مهدی كرباسیان - رئیس سابق سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران - در امتداد اجرای قانون منع به كارگیری بازنشستگان از سمت خود در ایمیدرو كناره گیری كرد. سپس آن وزیر صمت جمشید ملارحمان را بعنوان سرپرست این سازمان منصوب نمود.1397/08/28
13:29:23
5.0 / 5
4593
تگهای خبر: تجارت , توسعه , سرمایه , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور