نائب رئیس اتاق ایران خبر داد؛

اتاق ایران راهكارهای مقابله با تحریم ها را تدوین می كند

اتاق ایران راهكارهای مقابله با تحریم ها را تدوین می كند شمال صنعت: نایب رئیس اتاق ایران اظهار داشت: سامانه كارگروه اقدام ویژه در اتاق ایران با هدف تحلیل موضوعات تحریمی ایران و دریافت مشاوره از فعالان اقتصادی افتتاح شد.به گزارش شمال صنعت به نقل از مهر، پدرام سلطانی در نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و كشاورزی ایران از طریق اندازی سامانه كارگروه اقدام ویژه با هدف بررسی و عرضه راهكارهای مقابله با تحریم ها اطلاع داد.
وی اضافه كرد: این سامانه با استفاده از سایت اتاق ایران برای همه اعضای هیئت نمایندگان قابل دسترس است و اعضا می توانند با عنایت به مبحث ارجاع شده به آنها طی ۴۸ تا ۷۴ ساعت در مورد موضوعات عرضه شده تصمیم گیری و اظهار نظر كنند.
نایب رئیس اتاق ایران اضافه كرد: اعضای هیئت نمایندگان در دو بخش ورود به موضوعات و تحلیل آنها به اتاق ایران كمك كرده و با عنایت به اهمیت مبحث اعم از تشكلی، استانی یا ملی به ستاد اتاق ایران كمك رسانی كنند.
وی تصریح كرد: اتاق ایران هم نهایتا تصمیم گیری ها را به دولت ارجاع می دهد.
به گفته سلطانی جمع بندی موارد ارجاع شده با استفاده از سامانه كارگروه اقدام ویژه برای تحلیل موضوعات تحریمی، این امكان را می دهد كه هر ماه یك بیانیه یا سند از جانب اتاق ایران تدوین شده و در نشست های ماهانه هیئت نمایندگان اتاق ایران مطرح و تصویب شود.

1397/05/01
13:35:04
5.0 / 5
5150
تگهای خبر: اقتصاد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور