سكه طی۲ ساعت ۱۲۰ هزار تومان گران شد!

سكه طی۲ ساعت ۱۲۰ هزار تومان گران شد! شمال صنعت: بازار طلا و سكه كه امروز كاهشی شروع شده بود طی چند ساعت و از ظهر امروز به بعد به دنبال افزایش نرخ دلار، با افزایش چشمگیر قیمت ها همراه شد؛ به طوریكه سكه تمام ۱۲۰ هزار تومان گران گردید.


به گزارش شمال صنعت به نقل از ایسنا، در بازار امروز سكه تمام طرح جدید ۱۷۵ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۷۴۰۰ تومان نسبت به آخرین قیمت هفته قبل ارزان شده بود اما دو - سه ساعت از این قیمت ها نگذشته بود كه به دنبال افزایش نرخ ارز قیمت ها در بازار طلا و سكه هم افزایشی شد.
سكه تمام طرح جدید كه تا ساعت ۱۳ امروز دو میلیون و ۷۲۰ هزار تومان فروخته می شد، اكنون به دو میلیون و ۸۴۰ هزار تومان رسیده است. همینطور نیم سكه كه حدود ۷۰ هزار تومان كاهش قیمت نسبت به هفته قبل تجربه كرده بود و یك میلیون و ۳۰۵ هزار تومان قیمت داشت اكنون یك میلیون و ۳۵۵ هزار تومان فروخته می گردد.
ربع سكه هم تا ظهر امروز ۶۷۵ هزار تومان فروخته می شد كه هم اكنون به ۷۰۰ هزار تومان رسیده است. سكه یك گرمی هم از ۴۰۰ هزار تومان به ۴۰۵ هزار تومان افزایش یافته و هر گرم طلای ۱۸ عیار از ۲۲۹ هزار تومان به ۲۳۵ هزار تومان رسیده است.
قیمت دارد كه نسبت به هفته گذشته با ۷۴۰۰ تومان كاهش قیمت همراه شده است. همینطور هر مثقال طلای ۱۷ عیار ۹۹۰ هزار تومان داد و ستد می گردد.
در این باره محمد كشتی آرای - عضو هیات مدیره اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر - به ایسنا اظهار داشت: بازار طلا هفته خویش را با كاهش چشمگیر آغاز كرد و از ساعت ۱۱ بامداد تا ۱۳ قیمت ها كاهشی بود اما چند ساعت نگذشته بود كه به علت افزایش قیمت ها در بازار ارز، قیمت طلا و سكه هم روند افزایشی به خود گرفت.
به گفته وی، این شرایط در حالی است كه قیمت جهانی تغییر نكرده و تقاضا هم در بازار افزایش نیافته است.1397/04/23
23:45:31
5.0 / 5
5061
تگهای خبر: ارز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور