معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد:

پیگیری مسائل واحدهای صنعتی زلزله زده در پایتخت، رفع مشكل تسهیلات

پیگیری مسائل واحدهای صنعتی زلزله زده در پایتخت، رفع مشكل تسهیلات شمال صنعت: كرمانشاه- معاون وزارت صنعت، معدن وتجارت از پیگیری مسائل واحدهای صنعتی زلزله زده استان درپایتخت اطلاع داد و اظهار داشت: مشكل واگذاری تسهیلات به واحدهای صدمه دیده به صورت ویژه مورد پیگیری قرار می گیرد.به گزارش شمال صنعت به نقل از مهر، حسن یونس سینكی، معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت و هیأت همراه امروز پنجشنبه از شهرك صنعتی شهرستان زلزله زده سرپلذهاب بازدید نمود.
وی در حاشیه این بازدید اظهار داشت: من از بخشی از این بازدید متاثر شدم و بخشی هم جای امیدواری بود. تاثرم از این است كه سیستم بانكی آنگونه كه شایسته است، نسبت به این اتفاقی كه افتاده ساختار خودش را اصلاح نكرده و صاحبان صنایع تا امروز آنطوری كه به من منتقل می كنند، نتوانستند از تسهیلات استفاده كنند و در بلا تكلیفی به سر می برند.
معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت اضافه كرد: در حل این بلاتكلیفی سیستم بانكی تا امروز حركت و اقدام موثری انجام نداده است.
وی با اشاره به نشست ستاد تسهیل روز گذشته با حضور استاندار كرمانشاه ادامه داد: تصمیمات خوبی اتخاذ شده و امیدوار هستم با تصمیمات روز گذشته و با پیگیری ای كه در مركز خواهم داشت بتوانم مسئله تسهیلات و پیگیری واگذاری تهسیلات به واحد های صدمه دیده حل و فصل كنم.
این مسئول اشاره ای هم به اقدامات انجام شده داشت و اظهار داشت: نكته مثبتی كه در این بازدید دیدیم این بود كه از ۶۷ واحدی كه تخریب شده امروز ۱۷ واحد فعال شده و ۲۶۰ نفر نیروی كار به چرخه كار باز گشتند كه این هم مایه امیدواری است.
سینكی در مورد مشكلات واحدهای صنفی زلزله زده هم اظهار داشت: واحدهای صنفی هم مشكلات مشابه دارند اما دامنه آن محدودتر است و مشكلات آنها را هم كه اغلب مشكل تسهیلات است-اما نه شدت واحدهای صنعتی- پیگیری خواهیم كرد و در كوتاه ترین مدت هم باید این مسئله و سایر مسائل آنها حل و فصل شود.

1397/01/24
15:06:36
5.0 / 5
4501
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور