اعلام آمادگی برای كمك به تولید كیفی چای ایرانی

اعلام آمادگی برای كمك به تولید كیفی چای ایرانی شمال صنعت: رییس سازمان چای اظهار داشت: باتوجه به نامگذاری امسال در خصوص پشتیبانی از تولیدات داخلی، آمادگی دولت را برای حمایت بیشتر از مجموعه صنعت چای كشور در جهت افزایش تولید محصولات كیفی، سالم و رقابت پذیر چای اعلام نمود.


به گزارش شمال صنعت به نقل از ایسنا- محمدولی روزبهان به دیدار خود با رییس برنامه و بودجه كشور اشاره و اظهار نمود: باتوجه به نزدیك شدن دوره برداشت برگ سبز چای و شروع بهره برداری سال ۱۳۹۷ و به منظور اجرای طرح خرید تضمینی، سازمان چای كشور آمادگی خویش را در مورد انعقاد قرارداد فروش برگ سبز چای با مدیران كارخانه های چایسازی گیلان و مازندران اعلام می كند.
وی اضافه كرد: از مدیران كارخانجات واجد شرایط دعوت می شود، از امروز با عرضه درخواست كتبی جهت تنظیم قرارداد، به سازمان چای كشور واقع در لاهیجان- خیابان ملت رجوع كنند.
رییس سازمان چای كشور اظهار داشت: پیرو گزارشی كه به دكتر نوبخت عرضه شد، خواهان استمرار حمایت های دولت از چایكاران و صاحبان كارخانجات چایسازی همچون پرداخت تسهیلات بدون بهره و كم بهره به چایكاران جهت انجام عملیات به زراعی، تغذیه باغات چای، تهیه ماشین آلات هرس و برداشت و تامین نقدینگی لازم برای بهره برداری از باغات چای و همینطور پرداخت تسهیلات مورد نیاز كارخانجات چایسازی شدیم.
وی خاطرنشان كرد: رییس سازمان برنامه و بودجه با عنایت به نامگذاری سال جاری به پشتیبانی از تولیدات داخلی، آمادگی دولت را برای حمایت بیشتر از مجموعه صنعت چای كشور در جهت افزایش تولید محصولات كیفی، سالم و رقابت پذیر چای اعلام نموده است.1397/01/18
14:40:37
5.0 / 5
4512
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور