وزیر اقتصاد:

دستاوردهای دولت را باید به گوش مردم برسانیم

دستاوردهای دولت را باید به گوش مردم برسانیم به گزارش شمال صنعت، خراسان رضوی وزیر اقتصاد و امور دارایی کشور اظهار داشت: به موازات زحمتی که بعنوان رویداد ملی روایت پیشرفت صورت می گیرد، باید در فضای رسانه ای و شبکه های اجتماعی هم روایت های پیشرفت دستگاههای مختلف، تولیدکنندگان، شرکتهای دانش بنیان، جوانان و نخبگان بیشتر از پیش به گوش مردم برسد.


سید احسان خاندوزی قبل از ظهر امروز ۱۹ بهمن در حاشیه بازدید از رویداد ملی روایت پیشرفت که در محل دائمی نمایشگاه های آستان قدس رضوی مشهد مقدس درحال برگزاری است، ضمن تبریک عید مبعث و تقارن آن با ایام دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار نمود: از تمام افرادی که برای برگزاری رویداد روایت پیشرفت کوشیده اند قدردانی می نماییم، چونکه در این نمایشگاه بخشی از پیشرفت ها و دستاوردهای دولت سیزدهم به خوبی به معرض نمایش گذاشته شده است.
وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه خیلی از اذهان جامعه با این پیشرفت ها آشنا نیست، بیان نمود: باید این خلأ اجتماعی و عمومی پوشش داده شود که رویداد روایت پیشرفت هم در همین راستا برگزار شده است.
وی افزود: به موازات زحمتی که بعنوان رویداد روایت پیشرفت صورت می گیرد، باید در فضای رسانه ای و شبکه های اجتماعی هم روایت های پیشرفت دستگاههای مختلف، تولید کنندگان، مدیران، شرکتهای دانش بنیان، جوانان و نخبگان بیشتر از پیش به گوش مردم برسد.
خاندوزی با تکیه بر این که دولت نیازمند استفاده از ظرفیتهای قدرتمند اجتماعی و مردمی است، تصریح کرد: دشمن هجمه رسانه ای سنگینی به ما وارد می کند، باید تا هر اندازه که می توانیم دستاوردهای دولت را بیش تر به گوش مردم برسانیم چونکه این گونه شیرینی اقدامات و تلاش ها بیش تر حس خواهد شد.
وی از عرصه افکار عمومی بعنوان موضوعی مهم و مورد تاکید نزد رهبر معظم انقلاب یاد کرد و اظهار داشت: باید در این حوزه با قدرت تر و موفق تر عمل نماییم تا دستاوردهای انقلاب و دولت برای مردم تبیین شود و نباید به هیچ سطحی از پیشرفت قناعت نماییم.
وزیر اقتصاد ضمن اشاره به این که انقلاب اسلامی همواره در مسیرهای پرفراز و نشیبی بوده است چونکه دست اندرکاران کشورهای مختلف دوست ندارند رفاه، بزرگی و عزت ملت ایران را ببینند و به دنبال متوقف کردن این پیشرفت ها هستند، اضافه کرد: ملت ایران همواره به دنبال موفقیت بوده و دولت سیزدهم هم خودش را وقف این هدف کرده است.
منبع:

1402/11/21
09:22:43
5.0 / 5
286
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور