نامه نگاری شافعی با وزیر صمت

نامه نگاری شافعی با وزیر صمت به گزارش شمال صنعت رئیس اتاق بازرگانی ایران در نامه ای به وزیر صمت در مورد حواشی اخیر بودجه این نهاد، جهت بررسی مستقل درباره میزان منابع و مصارف این نهاد در سه سال گذشته اعلام آمادگی کرد.به گزارش شمال صنعت به نقل از مهر، غلامحسین شافعی رئیس اتاق بازرگانی ایران در نامه ای به سید رضا فاطمی امین وزیر صمت در مورد حواشی اخیر بودجه اتاق بازرگانی، اعلام نمود که اتهامات مالی وارده به این نهاد، اساس ندارد.
در این نامه آمده است: همچنانکه مستحضرید به هنگام بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۱ در مجلس شورای اسلامی، مباحثی پیرامون منابع درآمدی اتاق های بازرگانی، صنعت، معدن و تجارت و کشاورزی عنوان شد. باآنکه در آن زمان ضمن بیان توضیحات درباره مأخذ و نحوه محاسبه این گونه درآمدها، مستندات هم برای اعضای کمیسیون تلفیق ارسال شد، متأسفانه بار دیگر با مقاصد نامشخص این مطالب در فضای رسانه ای انتشار یافته است و اتهامات سنگینی تحت عنوان اختلاس هم به آن اضافه شده است.
از جنابعالی بعنوان رئیس شورایعالی نظارت درخواست دارد تا اقدام لازم را جهت بررسی مستقل درباره میزان منابع و مصارف این نهاد در سه سال گذشته و اعلام آن به مراجع ذیربط مبذول فرمایند. ضمناً از دیدگاه این اتاق، انتشار عمومی نتایج بررسی فوق بلامانع است.منبع:

1401/01/30
12:31:48
5.0 / 5
292
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور