دبیركل اتاق اصناف ایران:

بازار مرغ منجمد و تخم مرغ اشباع می شود

بازار مرغ منجمد و تخم مرغ اشباع می شود به گزارش شمال صنعت دبیرکل اتاق اصناف ایران اظهار داشت: دستگاههای متولی برای تسهیل دسترسی مصرف کننده به مرغ منجمد و تخم مرغ و توزیع به وفور و کاهش قیمت این اقلام در بازار، هماهنگ شده اند.به گزارش شمال صنعت به نقل از اتاق اصناف ایران، محمد باقر مجتبایی در مورد نشست بررسی و ارزیابی عملکرد هفتگی دستگاههای متولی تأمین تا توزیع مرغ منجمد و تخم مرغ با نرخ مصوب که در اتاق اصناف ایران برگزار شد، اظهار داشت: به باعث تسهیل دسترسی مصرف کننده به مرغ منجمد و تخم مرغ و توزیع به وفور و کاهش قیمت این اقلام در بازار، دستگاههای متولی هماهنگ شده اند.
دبیرکل اتاق اصناف ایران اضافه کرد: در همین راستا عصر روز گذشته نشستی جهت ارزیابی عملکرد هفتگی دستگاههای متولی تأمین تا توزیع مرغ منجمد و تخم مرغ برگزار گردید. در این جلسه کل فرآیند تولید تا توزیع مرغ منجمد و تخم مرغ مرور و مسافت زیاد واحدهای صنفی با انبارها و سردخانه ها بعنوان یکی از چالش های اصلی توزیع مرغ منجمد و تخم مرغ با نرخ مصوب مورد تاکید قرار گرفت.
وی بیان نمود: از آنجاییکه وزارت جهاد کشاورزی پیشتر آمادگی خود در خصوص توزیع این اقلام در واحدهای صنفی را اعلام نموده بود، بنابراین در این نشست پیشنهاد شد تا ثبت درخواست واحدهای صنفی در سامانه ای انجام شده و شرکت پشتیبانی امور دام مرغ منجمد و تخم مرغ را در واحد صنفی تحویل دهد. ضمناً ضروریست تا نسخه ای از گزارش تحویل این اقلام به اتاق های اصناف ایران و تهران و سازمان تعزیرات حکومتی عرضه شود.
دبیر کل اتاق اصناف ایران خاطرنشان کرد: سیستماتیک شدن فرآیند توزیع مرغ منجمد و تخم مرغ مزایایی همچون افزایش سرعت توزیع و دسترسی مصرف کننده، کاهش قیمت برای مصرف کننده، افزایش نظارت و ترغیب واحدهای صنفی به توزیع این اقلام خواهد داشت.
بر اساس این گزارش، در این جلسه نمایندگانی از اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای، اتحادیه های مرتبط تهران، شرکت پشتیبانی امور دام، سازمان تعزیرات حکومتی، بسیج اصناف و مدیران بازرسی اصناف حضور بهم رساندند.


منبع:

1400/08/27
14:20:52
5.0 / 5
182
تگهای خبر: ارز , تولید , دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور