ستاری در مراسم افتتاح مركز نوآوری و خانه خلاق قوه مقننه:

نوع نگاه مجلس به حوزه نوآوری باید در سایر قوا هم توسعه یابد

نوع نگاه مجلس به حوزه نوآوری باید در سایر قوا هم توسعه یابد به گزارش شمال صنعت معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در مراسم افتتاح مرکز نوآوری و خانه خلاق قوه مقننه با اشاره به اینکه بخشی از این مرکز بر نوآوری در حوزه علوم انسانی تکیه دارد، اظهار داشت: این نگاه جدید در نوآوری باید در کل کشور وجود داشته باشد و در دیگر سازمان ها و مراکز توسعه یابد.


به گزارش شمال صنعت به نقل از ایسنا، سورنا ستاری امروز، ۲۴ شهریورماه در مراسم افتتاح مرکز نوآوری و خانه خلاق قوه مقننه که با حضور رئیس و تعدادی از نمایندگان مجلس و رئیس مرکز پژوهش ‎های مجلس برگزار شد، اظهار نمود: نوآوری پدیده ای است که کشور بیشتر از هر زمان به آن نیاز دارد.
وی با اشاره به اینکه نفوذ نوآوری در دولت ها بحث جدی به حساب می آید و دولت ها به صورت ساختاری با نوآوری مقابله می کنند، اضافه کرد: بخش خصوصی که برای آینده سرمایه گذاری می نماید، باید مورد توجه قرار گیرد.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری خاطرنشان کرد: مرکز تحقیقات وزارت جهاد کشاورزی حدود ۱۸ هزار نفر کارمند دارد و چند صد هکتار زمین، اما چرا شرایط کشاورزی و اقتصاد کشاورزی با مشکل مواجه است؟
ستاری با اشاره به اینکه بخشی از این مرکز بر نوآوری در حوزه علوم انسانی تکیه دارد، اظهار نمود: این نگاه جدید در نوآوری باید در کل کشور وجود داشته باشد و به دیگر سازمان ها و مراکز توسعه یابد.
به نقل از خانه ملت، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری تاکید کرد: بر خلاف این که عنوان می شود ما در حوزه آموزش چندان خرج نمی نماییم، اما ما باید به سمت به روز شدن در این عرصه و فناورانه کردن آموزش ها حرکت نماییم.
منبع:

1400/06/24
20:55:55
5.0 / 5
219
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور