منعی برای واگذاری خودرو به تاکسی رانی نداریم

منعی برای واگذاری خودرو به تاکسی رانی نداریم به گزارش شمال صنعت مدیر عملیات فروش ایران خودرو اظهار داشت: زیرساخت های لازم برای تأمین تاکسی بر مبنای نیاز سازمان تاکسی رانی و خدمت گزاری بیشتر به هم وطنان فراهم است و این خودروساز منعی برای واگذاری تاکسی ندارد.به گزارش شمال صنعت به نقل از مهر به نقل از ایکوپرس، کیوان پناهی اضافه کرد: با عنایت به آمادگی ایران خودرو برای تأمین نیاز ناوگان حمل و نقل عمومی، به تمام درخواست ها پاسخ داده شده و این روند در آینده هم ادامه خواهد داشت.
وی ضمن اشاره به آماده بودن پنج هزار تاکسی برای واگذاری به شبکه تاکسی رانی اظهار داشت: ایران خودرو بعد از اجرای تعهدات قبلی، بر مبنای سفارش گذاری نهادها و مراکز مرتبط، پنج هزار دستگاه تاکسی را آماده عرضه نموده است.
مدیر عملیات فروش ایران خودرو با بیان اینکه متولی قیمت گذاری محصولات همچون تاکسی، ایران خودرو نیست، اضافه کرد: تعیین قیمت محصولات تولیدی ایران خودرو، بر مبنای قانون توسط شورای رقابت انجام می شود و خودروساز هیچ گونه نقشی در قیمت گذاری ندارد.
وی ضمن اشاره به این که هم اکنون ایران خودرو، تنها شرکت خودروساز تولید کننده خودرو های دوگانه سوز برای ناوگان حمل و نقل کشور است، اضافه کرد: این شرکت در طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری، خودرو های سمند پایه گاز سوز EF۷ و پژو ۴۰۵ دوگانه سوز را تحویل رانندگان تاکسی می دهد.


منبع:

1400/05/27
14:12:58
5.0 / 5
224
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور