همكاری ذوب آهن اصفهان و بانك اقتصاد نوین در تامین سرمایه پروژه ها

همكاری ذوب آهن اصفهان و بانك اقتصاد نوین در تامین سرمایه پروژه ها شمال صنعت: مدیران بانک اقتصاد نوین با حضور در ذوب آهن اصفهان، از خطوط تولید این شرکت بازدید نمودند.به گزارش تجاری مهر به نقل از ذوب آهن اصفهان، در روزهای ولادت با سعادت حضرت امام رضا (ع) و دهه کرامت، علیرضا بُلگوری مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و برخی از دیگر مسئولین بانک اقتصاد نوین ضمن حضور در ذوب آهن اصفهان و بازدید از خط تولید این شرکت با مدیرعامل و مسئولین این مجتمع عظیم صنعتی درباب افزایش همکاری و تعامل خصوصاً پیرامون سرمایه گذاری در پروژه های توسعه همچون تامین سرمایه برای ساخت باتری شماره ۲ کک سازی، گفتگو و تبادل نظر کردند.
مدیرعامل بانک اقتصاد نوین در این بازدید اظهار داشت: ذوب آهن اصفهان بعنوان یک صنعت پیشران ثابت کرده که کارهای بزرگی با اتکاء به جوانان می توان انجام داد و این شرکت با مدیریت درست در راه توسعه و افزایش تولید، گام های خوبی برداشته است.
وی اضافه کرد: بانک اقتصاد نوین بعنوان یک شریک تجاری این مجتمع عظیم صنعتی در سالی که باید به رونق تولید کمک کرد، همکاری لازم در تامین ارزی و ریالی پروژه های این شرکت خواهد داشت.
بگلوری گفت: با تلاش و همتی که در ذوب آهن اصفهان مشاهده می شود، آنها می توانند پروژه ها را طبق بر نامه زمان بندی شده انجام دهند که در نهایت منجر به صادرات بیشتر و اشتغال زایی مناسب تر می شود.
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان نیز با اشاره به اینکه فصل جدید ارتباط این شرکت با بانک اقتصاد نوین از سه سال قبل شروع شده است، اظهار داشت: امروز به نقطه مطلوبی در ارتباط و تعامل بین این دو سازمان رسیده ایم که می تواند به لحاظ سرعت عمل در ارائه خدمات و درک دست از نیازهای یک تولید کننده، الگویی برای سایر بانک ها باشد.
وی اضافه کرد: یکی از زمینه های همکاری، بازسازی و نوسازی باتری شماره ۲ کک سازی ذوب آهن اصفهان است که نقش زیادی در کاهش هزینه های تمام شده و اقتصادی تر شدن تولید این شرکت دارد و هم نقش مؤثری در کاهش آلایندگی، کاهش واردات و وابستگی ارزی دارد.
یزدی زاده گفت: از دیگر خاصیت های این باتری که بانک اقتصاد نوین، در تامین سرمایه آن همکاری می کند، این است که با تکیه و توان متخصصین ذوب آهنی ایجاد می شود و از تجربه ای که در ریومپینگ باتری شماره یک داشتیم استفاده می نماییم.
مدیرعامل ذوب آهن اظهار داشت: باتوجه به ساخت کامل باتری شماره یک و درب های فلکسیبل باتری شماره ۳ توسط متخصصین ذوب آهنی، در ساخت باتری شماره ۲ از این تجربیات استفاده می شود و ذوب آهن قادر به ساخت باتری کک سازی در دیگر صنایع کشور و یا حتی کشورهای دیگر نیز می باشد.
وی با اشاره به نقش مهم باتری ۲ در تکمیل زنجیره تامین مواد اولیه ذوب آهن، اضافه کرد: خوشبختانه زیر ساخت های باتری شماره ۲ برقرار است و برآورد سرمایه مورد نیاز آن نیز هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان است. امیدواریم با ساخت این باتری، تولید کک ذوب آهن ۵۵۰ هزار تن افزایش یابد و مجموع تولید کک این شرکت به یک میلیون و ۹۰۰ هزار تن برسد که کل نیاز این مجتمع عظیم صنعتی را برای تولید ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تن فراهم خواهدنمود.
مدیر عامل ذوب آهن اصفهان ابراز امیدواری کرد که علاوه بر این پروژه، درباب تامین سنگ آهن و گندله نیز با بانک اقتصاد نوین توافق های خوبی صورت بگیرد و ذوب آهن از حمایت ها و پشتیبانی های این بانک بیشتر بهره مند گردد.


منبع:

1400/04/04
13:57:42
5.0 / 5
1158
تگهای خبر: ارز , اشتغال , اقتصاد , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور