وزارت جهاد كشاورزی برای تامین بموقع علوفه برنامه ریزی كند

وزارت جهاد كشاورزی برای تامین بموقع علوفه برنامه ریزی كند برمبنای آخرین مصوبات ستاد تنظیم بازار قرار شد بمنظور پشتیبانی از تولید و تعادل در عرضه و تقاضای گوشت قرمز برنامه ریزی لازم بمنظور تامین بموقع علوفه از داخل و کسری از محل واردات و... از طرف وزارت جهاد کشاورزی به عمل آید.به گزارش شمال صنعت به نقل از ایسنا در متن مصوبه یکصدوسی و هشتمین جلسه کارگروه تنظیم بازار آمده است:

باتوجه به کاهش بارندگی و خشکسالی و محدودیت های مربوط به تامین علوفه و افزایش قیمت آن و گزارش ارائه شده از روند قیمت و تولید و عرضه دام سبک و سنگین در کشور مقرر گردید بمنظور پشتیبانی از تولید و تعادل در عرضه و تقاضای گوشت قرمز برنامه ریزی لازم بمنظور تامین بموقع علوفه از داخل و کسری از محل واردات و... از طرف وزارت جهاد کشاورزی به عمل آید.

گفتنی است که به سبب کاهش بارندگی و فقر مراتع و از آن طرف افزایش قیمت نهاده های دامی در بازار آزاد دامداران در تامین خوراک دام های سبک و سنگین خود با چالش های بسیاری مواجه گشته اند و گفته می شود این چالش ها سبب شده تا تعدادی از دامداران دام های مولد خودرا به کشتارگاه بفرستند.1400/03/02
21:38:10
5.0 / 5
339
تگهای خبر: تولید , واردات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور