نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس:

سد كمندان امسال آبگیری می شود

سد كمندان امسال آبگیری می شود لرستان نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: سد کمندان امسال آبگیری می شود.


حسین گودرزی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: در دو شهرستان هشت کار زمین افتاده بزرگ داشتیم که زبانزد عام و خاص شده بودند و نماد ناکارآمدی مدیریت شده بودند.
وی اشاره کرد: یکی از آنها فاز ۴ سیمان دورود است که ۱۰ درصد پیشرفت داشت که با پیگیری های انجام شده مصوب شد تا خردادماه و تا اختتام دولت پیشرفت به ۳۰ درصد برسد که هم اکنون فعالیت خوبی دارد.
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس اشاره کرد: طرح دیگر بیمارستان جایگزین دورود بود که جابجایی انجام گرفته و کار شروع شده و فاز اول آن در حال انجام می باشد.
گودرزی افزود: طرح دیگر کمربندی دورود است که ۱۲ کیلومتر آن پس از ۱۰ سال ۴۵ درصد پیشرفت دارد که به ماده ۵۶ برده شد و مبلغ ۳۰ میلیارد تومان برای آن گرفته شده و شروع شده است.
وی بیان کرد: فولاد ازنا از دیگر طرح ها بوده که در مسافرت اخیر رئیس قوه قضاییه مصوب شد ظرف دو سه ماه آتی تعیین تکلیف شود که با راه اندازی این طرح ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ نفر اشتغال زایی خواهد داشت.
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس افزود: سد کمندان از سال ۸۳ شروع شده و امسال آبگیری آن انجام می شود انتقال روستای کمندان نیز اعتبار آن آمده است و مردم باید حمایت کنند تا مسیر آبگیری آزاد شود.
گودرزی اظهار نمود: چهار خطه کردن ازنا به اراک از دیگر طرح ها بوده که بوسیله ماده ۵۶ تلاش شد اعتبار خوبی بر آن گرفته شد.
وی اشاره کرد: همه پروژه ها آغازشده اند ولی باید تلاش شود به نتیجه برسند.1400/02/31
12:38:42
5.0 / 5
307
تگهای خبر: اشتغال , راه اندازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور