صادركنندگان فعال صنایع پلیمری شناسایی می شوند

صادركنندگان فعال صنایع پلیمری شناسایی می شوند مراسم تقدیر از صادرکنندگان پویا با هدف قدردانی از واحدهای کوچک و متوسط در صنایع پلیمر، همزمان با نخستین همایش بین المللی صادرات صنایع پلیمری روزهای ۱۴ و ۱۵ تیرماه سالجاری توسط کمیسیون صادرات انجمن ملی صنایع پلیمر ایران برگزار می گردد.


به گزارش شمال صنعت به نقل از ایسنا، مراسم تقدیر از صادرکنندگان پویای صنایع پلیمری با همکاری سازمان توسعه تجارت ایران، کنفدراسیون صادرات ایران، اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران، اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی تهران، کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران، بانک توسعه صادرات و همینطور حمایت و همکاری اتاق های مشترک بازرگانی برگزار می شود.
برگزاری این رویداد به منظور تشویق صادرکنندگان کوچک و متوسط در صنایع پلیمری برای برداشتن گام هایی موثر در جهت توسعه تجارت است. همینطور طبق اعلام انجمن ملی صنایع پلیمر ایران، معرفی صادرکنندگان پویا به سازمان های مربوطه در جهت تسهیل هر چه بیشتر روند تجاری آنها صورت خواهد گرفت.
برگزارکنندگان این مراسم قصد دارند تا باب جدیدی در صنایع پلیمری کشور بوجود آورده و بستر را برای توسعه هر چه بیشتر صادرات در این صنایع ارزش آفرین و اشتغالزا بالا برند.
صادرکنندگان صنایع پلیمری می توانند برای حضور در این مراسم با رفتن به آدرس export.inpia.ir، اطلاعات خویش را ثبت کنند. داوری این مراسم برای انتخاب صادرکنندگان پویا، توسط کارشناسان و مسؤلان سازمان های مربوطه انجام می شود و این مراسم می تواند معتبرترین رویداد صادراتی صنعت پلیمر باشد.
منبع:

1400/02/19
21:12:42
5.0 / 5
353
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور