رئیس اتحادیه طلافروشان اهواز عنوان كرد

ریزش قیمت طلا و سكه در بازار سوت و كور این روزها

ریزش قیمت طلا و سكه در بازار سوت و كور این روزها به گزارش شمال صنعت خوزستان رئیس اتحادیه طلافروشان اهواز اظهار داشت: با عنایت به شرایط به وجود آمده در بازار طلا، اغلب فروشندگان طلا مغازه های خویش را بسته اند و بازار طلا به شدت سوت و کور است.عبدالرحمن ذهبی زاده در گفتگو با ایسنا در مورد آخرین وضعیت بازار طلا در اهواز در آستانه عید فطر، اظهار نمود: با وضعیت کنونی بیماری کرونا، بازار فروش طلا رونق آنچنانی ندارد؛ گهگاهی زوجین برای خرید طلای جشن های خود مبادرت به خرید طلا می کنند اما به صورت کلی، مشتری آنچنانی در بازار طلا وجود ندارد.

وی ضمن اشاره به کاهش قیمت طلا، اظهار داشت: در چند روز اخیر، طلا نوسان داشته است و باعث کاهش قیمت طلا و سکه در بازار شده است و افرادی که نیاز به خرید طلا ندارد، منتظر کاهش بیشتر قیمت هستند.

رئیس اتحادیه طلا، جواهر و نقره فروشان اهواز افزود: عروس و دامادها برای خرید طلا، حلقه ها و زنجیرهای ظریف خریداری می کنند و توان آنچنانی برای خرید طلاهای سنگین تر ندارند.

ذهبی زاده ضمن اشاره به میزان فروش طلا در بازار اهواز خاطرنشان کرد: طلافروشان هر چهار یا پنج روز یک مرتبه طلا فاکتور می کنند و اوضاع بازار طلا نسبت به سال ۹۹ با عنایت به تعطیلات مکرر اصناف و قرارگیری طلافروشان در گروه ۲، بدتر شده است.

وی ضمن اشاره به بازار سوت و کور فروش طلا در اهواز، اظهار نمود: فروشندگان طلا بدهی های زیادی دارند و صدمه زیادی به آنها وارد شده است. با عنایت به شرایط به وجود آمده در بازار طلا، اغلب فروشندگان طلا مغازه های خویش را بسته اند و بازار طلا به شدت سوت و کور است.

رئیس اتحادیه طلا، جواهر و نقره فروشان اهواز ضمن اشاره به ریزشی شدن قیمت طلا اظهار داشت: شب گذشته قیمت هر گرم طلا به ۸۹۶ هزار تومان، سکه امامی به ۹ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی به ۹ میلیون و۲۰۰ هزار کاهش پیدا کرد که این ریزش قیمت ها صرفاً ناشی از کاهش قیمت دلار بوده است.

منبع:

1400/02/16
17:56:20
5.0 / 5
559
تگهای خبر: خرید , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
ShomalSanat شمال صنعت

shomalsanat.ir - حقوق مادی و معنوی سایت شمال صنعت محفوظ است

شمال صنعت

صنعت شمال کشور